Artemide Demetra Micro nástenné 3 000 K čierna

Artemide Demetra Micro nástenné 3 000 K. Stmievateľné nástenné svietidlo LED Demetra Micro, otočné a naklápacie Moderné nástenné svietidlo LED... viac informácií »
Artemide Demetra Micro nástenné
Značka: Artemide
239,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Artemide Demetra Micro nástenné 3 000 K. Stmievateľné nástenné svietidlo LED Demetra Micro, otočné a naklápacie Moderné nástenné svietidlo LED...

Artemide Demetra Micro nástenné 3 000 K. Stmievateľné nástenné svietidlo LED Demetra Micro, otočné a naklápacie Moderné nástenné svietidlo LED Demetra Micro presvedčí otočnou a výkyvnou hlavou. Má stmievateľné energeticky úsporné diódy LED, ktoré vyžarujú svetlo cielene a vždy poskytujú dostatočné osvetlenie. Demetra Micro je elegantný a minimalistický zdroj svetla s vysokou funkčnosťou a maximálnou flexibilitou pri smerovaní svetla v miestnosti, či už sa používa ako svetlo na čítanie alebo pracovné svetlo. Dizajn série lámp Demetra pochádza od japonského dizajnéra Naota Fukasawu, ktorý pre spoločnosť Artemide vytvoril nadčasovú dizajnovú klasiku.

Veľmi obľúbený produkt Artemide Demetra Micro nástenné 3 000 K od spoločnosti Artemide pohodlne dostanete teraz v ponuke extra so zľavou. Akčná cena 239,90 EUR.