Artemide Demetra Spotlight nástenné 3 000 K sivá

Artemide Demetra Spotlight nástenné. Elegantné, minimalistické a s premyslenou funkčnosťou - nástenné svietidlo Demetra Spotlight Nástenné svietidlo... viac informácií »
Artemide Demetra Spotlight nástenné
Značka: Artemide
229,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Artemide Demetra Spotlight nástenné. Elegantné, minimalistické a s premyslenou funkčnosťou - nástenné svietidlo Demetra Spotlight Nástenné svietidlo...

Artemide Demetra Spotlight nástenné. Elegantné, minimalistické a s premyslenou funkčnosťou – nástenné svietidlo Demetra Spotlight Nástenné svietidlo LED Demetra od spoločnosti Artemide je malé svietidlo s presvedčivými funkciami. Štíhla hlava svietidla je vybavená vysoko účinnou LED diódou. Okrem toho sa dá hlava flexibilne otáčať a vychyľovať, takže svetlo sa dá vždy nastaviť do správnej polohy. Demetra Faretto sa tak dá použiť ako nástenné svietidlo v rôznych miestnostiach ako svetlo na čítanie a prácu. Dizajn ocenenej série Demetra pochádza od japonského priemyselného dizajnéra Naota Fukasawa pre výrobcu osvetlenia Artemide.
Akčný produkt môžete zaobstarať práve na našom webe zaradený v kategórii nástenné svietidlá! Teraz môžete kúpiť iné kusy zo spomínanej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu. To však nie je všetko, máme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás tiež ďalší skvelý tovar od výrobcu Artemide. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Významná značka Artemide dlhodobo vyrába vysoko kvalitné výrobky skutočne lacno. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Veľa obľúbený produkt Artemide Demetra Spotlight nástenné 3 000 K od spoľahlivej značky Artemide možno zohnať práve dnes za outletovú cenu. Momentálne k dispozícii za 229,90 EUR.