Artemide Demetra Spotlight, stmievač 27000K čierna

Artemide Demetra Spotlight, stmievač 27000K. Demetra Spotlight LED nástenné svietidlo - malé, sofistikované svietidlo s otočnou hlavou a dotykovým... viac informácií »
Artemide Demetra Spotlight
Značka: Artemide
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Artemide Demetra Spotlight, stmievač 27000K. Demetra Spotlight LED nástenné svietidlo - malé, sofistikované svietidlo s otočnou hlavou a dotykovým...

Artemide Demetra Spotlight, stmievač 27000K. Demetra Spotlight LED nástenné svietidlo – malé, sofistikované svietidlo s otočnou hlavou a dotykovým stmievačom Dizajn ocenenej série Demetra pochádza od japonského priemyselného dizajnéra Naota Fukasawa pre výrobcu svietidiel Artemide. Demetra Spotlight je malé nástenné svietidlo z tejto série, ktoré má flexibilne nastaviteľné a o 180° otočné tienidlo. Je vybavená vysoko účinnou stmievateľnou diódou LED, ktorú možno zapínať a vypínať a stmievať pomocou malého spínača priamo na hlavici lampy. Vďaka tomuto pohodlnému ovládaniu je malá lampa ideálnym svetlom na čítanie alebo prácu v obývačke alebo spálni. Exkluzívny kus Artemide Demetra Spotlight, stmievač môžete nájsť v pohode na našich stránkach zaradený v rubrike nástenné svietidlá! Získajte ešte ostatné kusy zo spomínanej rubriky v bezva akcii. U zákazníkov obľúbený výrobca Artemide predáva vynikajúce produkty. za super cenu. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! Nebojte, v ponuke toho máme viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Artemide. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný kus Artemide Demetra Spotlight, stmievač 27000K od kvalitného výrobcu Artemide máte možnosť nakúpiť v súčasnosti za neuveriteľne výhodnú cenu! Teraz možno objednať len za 249,90 EUR.