Artemide Nur 1618 Integralis závesné, antracit

Artemide Nur 1618 Integralis závesné,. Závesné svietidlo Nur 1618 s výrazným kupolovitým tienidlom a dezinfekčným svetlom Závesné svietidlo Nur 1618... viac informácií »
Artemide Nur 1618 Integralis závesné
Značka: Artemide
1 869,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Artemide Nur 1618 Integralis závesné,. Závesné svietidlo Nur 1618 s výrazným kupolovitým tienidlom a dezinfekčným svetlom Závesné svietidlo Nur 1618...

Artemide Nur 1618 Integralis závesné,. Závesné svietidlo Nur 1618 s výrazným kupolovitým tienidlom a dezinfekčným svetlom Závesné svietidlo Nur 1618 od spoločnosti Artemide ako moderný zdroj svetla ponúka kombináciu priameho, nepriameho a dezinfekčného svetla. Dizajn pochádza od zakladateľa spoločnosti a talianskeho dizajnéra Ernesta Gismondiho. Pre dizajn je charakteristické kupolovité tienidlo z hliníka a pieskovaného skla. Svetlo dopadá priamo dole cez tienidlo a nepriamo smerom k stropu cez malý otvor na hornej strane. Svietidlo je preto ideálne ako osvetlenie nad jedálenskými stolmi, kuchynskými linkami alebo dokonca nad konferenčným stolíkom. Môže sa používať aj v obchodných alebo gastronomických priestoroch. Zvláštnosťou tohto svietidla je zabudovaná nová technológia Integralis® od spoločnosti Artemide. Tým sa zabezpečí prostredie bez baktérií s neviditeľným, dezinfikovateľným svetlom. Toto svetlo nie je škodlivé pre ľudí, zvieratá ani rastliny, ale jemne čistí prostredie a vytvára príjemnú atmosféru v miestnosti. Žiadaný produkt Artemide Nur 1618 Integralis závesné, možno zohnať bezprostredne na webe zaradený v rubrike závesné svietidlá! Pozrite sa na ďalšie kúsky z tejto populárnej rubriky na pár kliknutí!

Tento žiadaný kus Artemide Nur 1618 Integralis závesné, pochádzajúce od značky Artemide možno nájsť tady v akcii! Na našich stránkach za 1 869,90 EUR.