Artemide Nur White Integralis závesné, antracit

Artemide Nur White Integralis závesné,. Iba závesné svietidlo - moderné svetlo s integrovanou technológiou Integralis® White Závesná lampa Nur od... viac informácií »
Artemide Nur White Integralis závesné
Značka: Artemide
819,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Artemide Nur White Integralis závesné,. Iba závesné svietidlo - moderné svetlo s integrovanou technológiou Integralis® White Závesná lampa Nur od...

Artemide Nur White Integralis závesné,. Iba závesné svietidlo – moderné svetlo s integrovanou technológiou Integralis® White Závesná lampa Nur od spoločnosti Artemide ponúka priame svetlo, ktoré sa dá veľmi dobre použiť napríklad nad stolmi alebo pultmi. Kuželovité tienidlo so širokým otvorom poskytuje dostatok svetla a jasu na rôzne účely. Či už v súkromnom alebo komerčnom a gastronomickom sektore, svietidlo Nur sa dá použiť všade a presvedčí nielen dizajnom a osvetlením. Vďaka integrovanej technológii Integralis® White zabezpečuje okrem samotného svetla aj prostredie bez baktérií. Tu použitá verzia „White Integralis®“ ponúka jemnú redukciu zárodkov v rozsahu vlnových dĺžok, ktoré sú neškodné pre ľudí, zvieratá a rastliny.

Kvalitný a žiadaný produkt Artemide Nur White Integralis od populárnej značky Artemide máte možnosť získať v aktuálnej ponuke skutočne lacno! Akčné ceny už od 819,90 EUR.