BEGA Studio Line nástenné široké čierne/Alu 30 cm

BEGA Studio Line nástenné široké. Široké nástenné svetlo hore a dole Studio Line s kovovým vnútrom Široké, kvádrové nástenné svietidlo Studio... viac informácií »
BEGA Studio Line nástenné široké
Značka: BEGA
439,90 EUR
Overiť dostupnosť »
BEGA Studio Line nástenné široké. Široké nástenné svetlo hore a dole Studio Line s kovovým vnútrom Široké, kvádrové nástenné svietidlo Studio...

BEGA Studio Line nástenné široké. Široké nástenné svetlo hore a dole Studio Line s kovovým vnútrom Široké, kvádrové nástenné svietidlo Studio Line vyžaruje teplé biele svetlo nahor a nadol. LED diódy sú vo vnútri tienené, takže svetlo nepriamo osvetľuje miestnosť cez stenu. Jednofarebný zamatovo matný exteriér dopĺňa metalický interiér; druhý z nich vyvíja príťažlivý lesk, najmä keď je v prevádzke. Výrobca BEGA so sídlom v Mendene v Severnom Porýní-Vestfálsku kombinuje vynikajúcu kvalitu s nadčasovým dizajnom. Interné vyvinuté LED moduly zaujmú vysokou účinnosťou a dlhou životnosťou.

Zľavový výrobok BEGA Studio Line nástenné od popredného výrobcu BEGA ľahko môžete nájsť zrovna v akcii! Na našej stránke za 439,90 EUR.