BYOK Barrone stojaca LED lampa stmievateľná čierna

BYOK Barrone stojaca LED. Stojacia lampa Barrone LED s horným a dolným svetlom: svetlo na čítanie a okolité svetlo Stojacia lampa Barrone LED vyrobená z... viac informácií »
BYOK Barrone stojaca LED lampa
Značka: BYOK
2 799,90 EUR
Overiť dostupnosť »
BYOK Barrone stojaca LED. Stojacia lampa Barrone LED s horným a dolným svetlom: svetlo na čítanie a okolité svetlo Stojacia lampa Barrone LED vyrobená z...

BYOK Barrone stojaca LED. Stojacia lampa Barrone LED s horným a dolným svetlom: svetlo na čítanie a okolité svetlo Stojacia lampa Barrone LED vyrobená z práškovo lakovaného hliníka je veľmi všestranná, na jednej strane vďaka svojej funkčnosti a na druhej strane vďaka svojmu jednoduchému a nadčasovému dizajnu, ktorým sa vymyká všetkým trendom a namiesto toho sa zameriava na dlhodobé používanie. Hlava svietidla je na oboch stranách vybavená LED diódami, takže v závislosti od orientácie možno svetlo používať na jednej strane, napr. na čítanie alebo prácu, a na druhej strane ako stropný alebo nástenný reflektor, takže miestnosť je nepriamo osvetlená. Oba svetelné zdroje sa dajú samostatne prepínať a stmievať. Barrone je model od nemeckého výrobcu svietidiel Byok, ktorého krédom je nadčasovosť. Ak sa svietidlá prispôsobujú potrebám ľudí a nie trendom, vznikajú nadčasové, a teda veľmi trvanlivé výrobky. Vyrobené v Nemecku.
Obľúbený tovar BYOK Barrone stojaca LED lampa stmievateľná ide nakúpiť priamo tu u nás v známej rubrike stojacie lampy. Nájdite si ešte iné produkty z tejto sekcie za skvelú cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke však tiež ďalšie preverené kúsky značky BYOK. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento vynikajúci kus BYOK Barrone stojaca LED lampa stmievateľná od značky s tradíciou a dobrou povesťou BYOK možno zohnať dnes trvalo výhodne. Práve možno objednať len za 2 799,90 EUR.