BYOK Piani Quadro závesné snímač 48cm hliník matný

BYOK Piani Quadro závesné. Závesné svietidlo Piani Quadro LED ako zaoblený štvorec - priamo stmievateľné vďaka senzoru gest Funkčne mimoriadne... viac informácií »
BYOK Piani Quadro závesné snímač 48cm
Značka: BYOK
1 849,90 EUR
Overiť dostupnosť »
BYOK Piani Quadro závesné. Závesné svietidlo Piani Quadro LED ako zaoblený štvorec - priamo stmievateľné vďaka senzoru gest Funkčne mimoriadne...

BYOK Piani Quadro závesné. Závesné svietidlo Piani Quadro LED ako zaoblený štvorec – priamo stmievateľné vďaka senzoru gest Funkčne mimoriadne moderné závesné svietidlo Piano Quadro od nemeckého výrobcu BYOK s príjemným priamym svetlom a dizajnom, ktorý sa dá kombinovať mnohými spôsobmi, je vysokokvalitným zdrojom svetla pre obývacie izby a salóny. Vizuálne jednoduché telo pozostáva z hliníkového profilu, ktorý bol vyfrézovaný do plochého štvorcového tvaru so zaoblenými rohmi. Na spodnej strane sa nachádza celkovo osem svetelných zdrojov LED – dva pre každú časť štvorca. Na reguláciu svetelného výkonu nie je potrebný externý stmievač, pretože závesné svietidlo LED je vybavené snímačom gest, ktorý umožňuje stmievanie pohybom ruky. Ak je svetelný výkon znížený, vyžarované svetlo je obzvlášť teplé (dim-to-warm).

Unikátny a obľúbený produkt BYOK Piani Quadro závesné snímač od známeho výrobcu BYOK ľahko nájdete dnes lacno. Momentálne v akcii za 1 849,90 EUR.