Decor Walther WD7X kozmetické LED zrkadlo, chróm

Decor Walther WD7X kozmetické. Nástenné kozmetické zrkadlo LED WD7X s trojstupňovým stmievaním a individuálne nastaviteľnou hlavou zrkadla Nástenné... viac informácií »
Decor Walther WD7X kozmetické LED
Značka: Decor Walther
229,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Decor Walther WD7X kozmetické. Nástenné kozmetické zrkadlo LED WD7X s trojstupňovým stmievaním a individuálne nastaviteľnou hlavou zrkadla Nástenné...

Decor Walther WD7X kozmetické. Nástenné kozmetické zrkadlo LED WD7X s trojstupňovým stmievaním a individuálne nastaviteľnou hlavou zrkadla Nástenné kozmetické zrkadlo Just Look WD7X LED je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a skla. Jeho dizajnová línia je štíhla a moderná, vďaka čomu zrkadlo Just Look WD7X prispieva k harmonickému obrazu miestnosti. Sedemnásobné zväčšenie v kombinácii s farbou denného svetla umožňuje optimálny pohľad, zatiaľ čo otočná a naklápacia hlava zrkadla umožňuje použitie kozmetického zrkadla v mnohých situáciách. Je tiež vybavené integrovaným snímačom, ktorý automaticky zapne zrkadlo, keď sa k nemu priblížite, a vypne ho, keď sa od neho vzdialite. – Integrovaný senzor: Osvetlenie sa zapne, keď sa priblížite k zrkadlu, a vypne sa, keď ho odstránite – Individuálne nastaviteľná hlava zrkadla (naklápacia a otočná) – trojstupňové stmievateľné osvetlenie – dobíjanie batérie cez nabíjací kábel USB (je súčasťou balenia)
Výnimočný produkt Decor Walther WD7X kozmetické LED zrkadlo, je na získanie práve teraz tu u nás v rubrike zrkadlá s osvetlením. Teraz kúpite kvalitné produkty z tejto známej kategórie za skvelú cenu.

Tento akčný a v zľave produkt Decor Walther WD7X kozmetické LED zrkadlo, od tejto skvelej značky Decor Walther máte možnosť nakúpiť online za skvelú cenu! K dispozícii teraz v predaji za 229,90 EUR.