Egger Clippo Trio bodové, biela, DALI stmievateľné

Egger Clippo Trio bodové, biela,. LED stropné reflektory Clippo Trio, stmievateľné DALI Clippo Trio je LED reflektor s tromi žiarovkami, ktorý sa dá... viac informácií »
Egger Clippo Trio bodové
Značka: Egger Licht
547,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Egger Clippo Trio bodové, biela,. LED stropné reflektory Clippo Trio, stmievateľné DALI Clippo Trio je LED reflektor s tromi žiarovkami, ktorý sa dá...

Egger Clippo Trio bodové, biela,. LED stropné reflektory Clippo Trio, stmievateľné DALI Clippo Trio je LED reflektor s tromi žiarovkami, ktorý sa dá nielen otáčať a nakláňať, ale aj stmievať pomocou DALI až do rozsahu Kelvinov sviečkového svetla. Tieto špeciálne prvky nie sú praktické len v obývacej izbe doma alebo na chodbe – môžu tiež pozitívne ovplyvniť náladu hostí v hotelovej izbe a upozorniť na skutočne zaujímavé veci v miestnosti. Ovládač LED je už integrovaný a okrem toho je Clippo Trio vhodné nielen na strop, ale aj na montáž na stenu. Vďaka svojmu modernému dizajnu je nenápadný a zároveň sa dá prispôsobiť už existujúcim štýlom zariadenia. – Vysokokvalitný hliníkový reflektor – DALI stmievateľné – otáča sa o 90°, otáča sa o 350 – Uhol lúča 33°Veľa podarený kus Egger Clippo Trio bodové, biela, DALI stmievateľné máte možnosť zohnať okrem iného tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii bodové svetlá! Nájdite si akčné produkty z tejto sekcie za výpredajovú cenu! Významný výrobca Egger Licht má kvalitný tovar. za skutočne nižšiu cenu!

Kvalitný a lacný produkt Egger Clippo Trio bodové, od nášho popredného výrobcu Egger Licht je k dostaniu momentálne výhodne. Produkt kúpite teraz u nás za 547,90 EUR.