ELC Javari kyvadlová LED lampa, výškovo nastav.

ELC Javari kyvadlová LED lampa, výškovo. Výškovo nastaviteľné závesné svietidlo Javari LED so štyrmi alabastrovými tienidlami Závesné svietidlo... viac informácií »
ELC Javari kyvadlová LED lampa
Značka: ELC
79,90 EUR89,90 EUR Zľava -11%
Overiť dostupnosť »
ELC Javari kyvadlová LED lampa, výškovo. Výškovo nastaviteľné závesné svietidlo Javari LED so štyrmi alabastrovými tienidlami Závesné svietidlo...

ELC Javari kyvadlová LED lampa, výškovo. Výškovo nastaviteľné závesné svietidlo Javari LED so štyrmi alabastrovými tienidlami Závesné svietidlo Javari LED bar je skutočným obohatením obytného priestoru, pretože poskytuje rovnomerné osvetlenie a jeho výšku možno nastaviť od 100 cm do 240 cm v niekoľkých krokoch. Preto sa ideálne hodí ako osvetľovací objekt nad jedálenský stôl alebo aj nad kuchynskú linku. Niklové puzdro a svetlé tienidlá z alabastrového skla sa dajú ľahko integrovať do rôznych farebných konceptov. Štyri pätice E14 sú už vybavené úspornými žiarovkami LED, takže lampa je pripravená na použitie ihneď po dodaní.
Tento vynikajúci výrobok ELC Javari kyvadlová LED lampa, výškovo nastav. máte možnosť kúpiť práve tu na stránkach v obľúbenej kategórii závesné svietidlá. Nájdite si ešte iné produkty z tejto obľúbenej rubriky vo výhodnej akcii.

Tento lacný kus ELC Javari kyvadlová LED lampa, od značky s dobrým menom ELC môžete pohodlne kúpiť dnes v zľave! V akcii od 79,90 EUR.