ELC Saikana závesná lampa, výškovo nastav., čierna

ELC Saikana závesná lampa, výškovo. Závesné svietidlo Saikana v tmavom dizajne vybavené závesným Saikana je moderné závesné svietidlo s lúčom,... viac informácií »
ELC Saikana závesná lampa
Značka: ELC
89,90 EUR99,90 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
ELC Saikana závesná lampa, výškovo. Závesné svietidlo Saikana v tmavom dizajne vybavené závesným Saikana je moderné závesné svietidlo s lúčom,...

ELC Saikana závesná lampa, výškovo. Závesné svietidlo Saikana v tmavom dizajne vybavené závesným Saikana je moderné závesné svietidlo s lúčom, ktoré vyniká integrovaným závesom. Pomocou nej možno bez námahy nastaviť výšku dlhej vzpery, ku ktorej sú pripevnené štyri sklenené tienidlá, od 100 cm do 180 cm. Takto si môžete svetelné podmienky nad jedálenským stolom alebo nad kuchynskou linkou prispôsobiť úplne podľa vlastných potrieb. Povrchová úprava je čierno-zlatá s brúseným povrchom a predstavuje štýlový farebný kontrast k bielym tienidlám. Tento krásny bytový doplnok sa skvele hodí k moderným štýlom zariadenia.

Tento žiadaný tovar ELC Saikana závesná lampa, od nášho výrobcu ELC nájdete na našich stránkach v akcii! Teraz v akcii 89,90 EUR.