Envolight Veneer stojaca lampa jadrové drevo jaseň

Envolight Veneer stojaca lampa jadrové drevo. Stojacia lampa Dýha s atmosférickým zrnitým dreveným tienidlom Rozhodujúcim aspektom výrobkov značky... viac informácií »
Envolight Veneer stojaca lampa jadrové drevo
Značka: Envostar
479,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Envolight Veneer stojaca lampa jadrové drevo. Stojacia lampa Dýha s atmosférickým zrnitým dreveným tienidlom Rozhodujúcim aspektom výrobkov značky...

Envolight Veneer stojaca lampa jadrové drevo. Stojacia lampa Dýha s atmosférickým zrnitým dreveným tienidlom Rozhodujúcim aspektom výrobkov značky Envostar je udržateľnosť. Počnúc spoločným využívaním obnoviteľných surovín, cez výber výrobných miest v Európe s cieľom skrátiť prepravné vzdialenosti, až po balenie výlučne z recyklovateľných materiálov. Dyha je stojaca lampa, z ktorých každá má svoj osobitý charakter vďaka nápadnej individuálnej štruktúre jaseňového jadra. Drevo je spracované ako tenká dyha a vytvarované do tvaru valca, ktorý vyžaruje svetlo vertikálne bez prekážok a umožňuje mu jemne presvitať po stranách, čím sa ešte viac zvýrazní štruktúra dreva.

V zľave produkt Envolight Veneer stojaca lampa od nášho výrobcu Envostar pohodlne dostanete aktuálne na webe lacno! Teraz len za 479,90 EUR.