Envolight Veneer stolná lampa jelša Ø 25 cm

Envolight Veneer stolná lampa jelša. Stolová lampa z dyhy - prídavný dávkovač svetla s prírodným charakterom Stolová lampa Veneer má nadčasový... viac informácií »
Envolight Veneer stolná lampa jelša Ø
Značka: Envostar
219,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Envolight Veneer stolná lampa jelša. Stolová lampa z dyhy - prídavný dávkovač svetla s prírodným charakterom Stolová lampa Veneer má nadčasový...

Envolight Veneer stolná lampa jelša. Stolová lampa z dyhy – prídavný dávkovač svetla s prírodným charakterom Stolová lampa Veneer má nadčasový dizajn a je všestranným doplnkom koncepcie domáceho osvetlenia. Môže sa používať ako nočná lampa v spálni aj na príručnom stolíku v obývačke. Vždy poskytuje prirodzený a príjemný akcent, pretože valcovité tienidlo je vyrobené z tenkej jelšovej dyhy, ktorá umožňuje diskrétne presvetlenie. Toto svietidlo od spoločnosti Envostar je krokom k udržateľnému dizajnu interiéru. Dýha sa vyrába v Európe, takže prepravné trasy zostávajú zvládnuteľné; dodávka sa uskutočňuje v recyklovateľných obaloch.

Unikátny a obľúbený tovar Envolight Veneer stolná lampa od skvelej a známej značky Envostar môžete zohnať práve dnes za výborné peniaze. Práve teraz za 219,90 EUR.