Escale Blade nástenné LED ružové matné, Ø 24 cm

Escale Blade nástenné LED ružové. V matnej ruži - nástenné LED svetlo Blade s nepriamym svetlom Nástenné svietidlo Blade od výrobcu Escale obohacuje... viac informácií »
Escale Blade nástenné LED ružové matné
Značka: Escale
299,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Escale Blade nástenné LED ružové. V matnej ruži - nástenné LED svetlo Blade s nepriamym svetlom Nástenné svietidlo Blade od výrobcu Escale obohacuje...

Escale Blade nástenné LED ružové. V matnej ruži – nástenné LED svetlo Blade s nepriamym svetlom Nástenné svietidlo Blade od výrobcu Escale obohacuje moderné interiérové oblasti ako príjemný zdroj svetla. To sa dosiahne usporiadaním LED diód na zadnej strane, čo vedie k nepriamemu vyžarovaniu svetla. Celú prednú časť pokrýva kruhový disk vyrobený z hliníka s eloxovaným povrchom v matnej ružici. Teplé biele svetlo preniká von iba z malej vzdialenosti od steny a vytvára difúznu korónu v časti steny okolo svietidla. – Externý triak stmievateľný – možné alternatívne pripojenie pomocou kábla (pozri príslušenstvo) – Možno použiť aj ako stropné svietidlo
Často vyhľadávaný produkt dostanete práve teraz tu na našich stránkach umiestnený v sekcii nástenné svietidlá! Teraz si môžete kúpiť ešte podobné produkty z tejto obľúbenej rubriky za akčnú cenu! Medzi zákazníkmi obľúbená značka Escale môže ponúknuť prémiové výrobky ! Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke. Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. U nás v ponuke nájdete viac výrobkov od dodávateľa Escale. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Často hľadaný produkt Escale Blade nástenné LED ružové matné, Ø od poprednej spoločnosti Escale jednoducho získate v súčasnosti za najnižšiu cenu! Akčné ceny už od 299,90 EUR.