EUROLITE KKL-30 LED svetlomet svorka 30W čierna

EUROLITE KKL-30 LED svetlomet svorka 30W. LED reflektor EUROLITE KKL-30 s konzolovým ramenom a skrutkovacou svorkou Tento LED reflektor, ktorý možno pomocou... viac informácií »
EUROLITE KKL-30 LED svetlomet
EUROLITE KKL-30 LED svetlomet svorka 30W. LED reflektor EUROLITE KKL-30 s konzolovým ramenom a skrutkovacou svorkou Tento LED reflektor, ktorý možno pomocou...

EUROLITE KKL-30 LED svetlomet svorka 30W. LED reflektor EUROLITE KKL-30 s konzolovým ramenom a skrutkovacou svorkou Tento LED reflektor, ktorý možno pomocou skrutkovacej svorky flexibilne pripevniť na nábytok, police, dosky stolov a mnohé iné predmety s hrúbkou až 40 mm, je vybavený výkonnou LED doskou s univerzálnou bielou farbou svetla. Reflektor s 1,2 m káblom a zástrčkou Schuko možno veľmi flexibilne použiť napríklad ako osvetlenie výkladu, osvetlenie výstavného stánku atď. – S pasívnym konvekčným chladením, teda absolútne bezhlučné – Hlava sa dá nakloniť o 90
Dizajnový produkt EUROLITE KKL-30 LED svetlomet svorka 30W čierna ide zohnať bezprostredne tu u nás zaradený v sekcii svetlá na dom. Teraz získate skvelé výrobky z tejto obľúbenej rubriky v bezva akcii! Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás tiež viac skvelých kúskov značky Steinigke Showtechnic. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Podarený tovar EUROLITE KKL-30 LED svetlomet svorka 30W od známej kvalitnej značky Steinigke Showtechnic je možné ľahko získať online za neuveriteľne nízku cenu. Produkt nakúpite teraz u nás za 79,90 EUR.