EUROLITE LED PK-3 USB TCL bodové s diaľkovým

EUROLITE LED PK-3 USB TCL bodové. EUROLITE LED PK-3 USB TCL spot so zmenou farieb RGB a diaľkovým ovládaním Malý LED spot PK-3 ľahko vykúzli v... viac informácií »
EUROLITE LED PK-3 USB
EUROLITE LED PK-3 USB TCL bodové. EUROLITE LED PK-3 USB TCL spot so zmenou farieb RGB a diaľkovým ovládaním Malý LED spot PK-3 ľahko vykúzli v...

EUROLITE LED PK-3 USB TCL bodové. EUROLITE LED PK-3 USB TCL spot so zmenou farieb RGB a diaľkovým ovládaním Malý LED spot PK-3 ľahko vykúzli v miestnosti žiarivé farby vďaka svojim 6 jasným LED diódam. Dodáva sa s infračerveným diaľkovým ovládačom, pomocou ktorého možno vybrať 3 prednastavené programy, ako aj základné farby červenú, zelenú a modrú a 7 zmiešaných farieb. Jas, rýchlosť a citlivosť mikrofónu možno nastaviť aj pomocou diaľkového ovládania. Reflektor je okrem dodávaného napájacieho zdroja vybavený aj portom USB, takže ho možno pripojiť aj k počítaču alebo powerbanke. – Priama voľba farby pre 10 farieb – Možnosť ovládania cez samostatný ovládač, IR diaľkové ovládanie, ovládanie hudbou cez mikrofón – Pasívne konvekčné chladenieVeľmi obľúbený produkt EUROLITE LED PK-3 USB TCL bodové s je k dostaniu bezprostredne tu na našich stránkach zaradený v sekcii bodové svetlá. Teraz môžete získať ostatné produkty z našej sekcie za outletovú cenu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Steinigke Showtechnic má v ponuke prémiové výrobky. za skutočne nižšiu cenu!

Tento kvalitný a žiadaný tovar EUROLITE LED PK-3 USB od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Steinigke Showtechnic získajte práve teraz na našej webovej stránke lacno. Výhodná ponuka za skvelú cenu 39,90 EUR.