EUROLITE N-10 dymový stroj 400 W, strieborná

EUROLITE N-10 dymový stroj. Výrobník hmly EUROLITE N-10 s káblovým diaľkovým ovládaním Prístroj na výrobu hmly N-10 je vhodný do malých... viac informácií »
EUROLITE N-10 dymový stroj 400 W
EUROLITE N-10 dymový stroj. Výrobník hmly EUROLITE N-10 s káblovým diaľkovým ovládaním Prístroj na výrobu hmly N-10 je vhodný do malých...

EUROLITE N-10 dymový stroj. Výrobník hmly EUROLITE N-10 s káblovým diaľkovým ovládaním Prístroj na výrobu hmly N-10 je vhodný do malých miestností na párty. Je kompaktný, vybavený káblovým diaľkovým ovládaním s tlačidlom zapnutia/vypnutia, otočnou montážnou konzolou, ochranou proti prehriatiu a indikátorom stavu naplnenia. – Výstupný dosah približne 2 m – Objem nádrže 0,3 l – Čas zahrievania približne 5 minút – Spotreba tekutín približne 12 ml/min.
Kvalitný a lacný produkt EUROLITE N-10 dymový stroj možno kúpiť ešte tu na našom webe v kategórii príslušenstvo. Teraz kúpite úplne nové kúsky zo spomínanej sekcie za extra cenu! Náš sortiment je ale široký, máme však aj v ponuke ďalší preverený tovar od dodávateľa Steinigke Showtechnic. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny a obľúbený výrobok EUROLITE N-10 dymový stroj s osvedčenou značkou Steinigke Showtechnic nájdete práve tu extra výhodne! Teraz získate od 59,90 EUR.