EUROLITE sada zrkadlových gúľ RGB bodové LED Ø20cm

EUROLITE sada zrkadlových gúľ RGB bodové. Zrkadlová guľôčková súprava EUROLITE s RGB LED spotom a diaľkovým ovládaním Skvelá atmosféra a... viac informácií »
EUROLITE sada zrkadlových gúľ RGB
EUROLITE sada zrkadlových gúľ RGB bodové. Zrkadlová guľôčková súprava EUROLITE s RGB LED spotom a diaľkovým ovládaním Skvelá atmosféra a...

EUROLITE sada zrkadlových gúľ RGB bodové. Zrkadlová guľôčková súprava EUROLITE s RGB LED spotom a diaľkovým ovládaním Skvelá atmosféra a jednoduché, pohodlné ovládanie – s touto súpravou zrkadlovej gule, ktorá sa skladá z gule, motora, závesu, LED spotu a diaľkového ovládania, sa diskotékový pocit dostaví na každú párty. Guľa sa vďaka motoru pomaly otáča okolo vlastnej osi a odráža farebné svetelné lúče bodových LED RGB. Diaľkové ovládanie, ktoré je súčasťou dodávky, možno použiť na úpravu širokého rozsahu nastavení. – Manuálna voľba farby, zmena farby, blednutie farby, ovládanie jasu a stroboskopický efekt. – Pamäťová funkcia uloží posledné nastavenie po vypnutí
Tento najpredávanejší produkt EUROLITE sada zrkadlových gúľ RGB bodové LED Ø20cm môžete zohnať ľahko na našom webe v populárnej rubrike bodové svetlá! Máme pre vás ešte ostatné produkty z tejto populárnej rubriky za výborné peniaze! Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás tiež viac výrobkov od značky Steinigke Showtechnic. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka Steinigke Showtechnic má na sklade skvelé výrobky za super ceny. Pozrite so sami!

Kvalitný a žiadaný produkt EUROLITE sada zrkadlových gúľ RGB bodové LED od populárnej značky Steinigke Showtechnic ide zaobstarať práve tu v akcii. Produkt nakúpite teraz u nás za 109,90 EUR.