EUROLITE sada zrkadlových gúľ s bodovým LED Ø 20cm

EUROLITE sada zrkadlových gúľ s bodovým LED. Zrkadlová guľôčková súprava EUROLITE s LED reflektorom S touto sadou LED spotu, motora a zrkadlovej gule... viac informácií »
EUROLITE sada zrkadlových gúľ s
EUROLITE sada zrkadlových gúľ s bodovým LED. Zrkadlová guľôčková súprava EUROLITE s LED reflektorom S touto sadou LED spotu, motora a zrkadlovej gule...

EUROLITE sada zrkadlových gúľ s bodovým LED. Zrkadlová guľôčková súprava EUROLITE s LED reflektorom S touto sadou LED spotu, motora a zrkadlovej gule sa do každej miestnosti dostane dokonalý diskotékový pocit. Zrkadlová guľa sa vďaka motoru pomaly otáča okolo vlastnej osi a odráža tak svetelné lúče LED bodu. – S bezpečnostným motorom s plynulým chodom Nový produkt máte možnosť kúpiť práve teraz tu na webe umiestnený v rubrike bodové svetlá! Vyhľadajte si ostatné produkty z tejto známej kategórie za super peniaze!

Dizajnový produkt EUROLITE sada zrkadlových gúľ od kvalitnej značky Steinigke Showtechnic máte možnosť kúpiť si v našej ponuke za outletovú cenu. Vo skvelej akcii za 89,90 EUR.