EUROLITE sada zrkadlových gúľ s pinspot Ø 20 cm

EUROLITE sada zrkadlových gúľ s pinspot. Sada zrkadiel EUROLITE s pinspotom Táto súprava zrkadlovej gule, motora, farebného kolesa a reťaze vytvára... viac informácií »
EUROLITE sada zrkadlových gúľ
EUROLITE sada zrkadlových gúľ s pinspot. Sada zrkadiel EUROLITE s pinspotom Táto súprava zrkadlovej gule, motora, farebného kolesa a reťaze vytvára...

EUROLITE sada zrkadlových gúľ s pinspot. Sada zrkadiel EUROLITE s pinspotom Táto súprava zrkadlovej gule, motora, farebného kolesa a reťaze vytvára veľkolepú atmosféru diskotéky. Guľa sa vďaka motoru pomaly otáča okolo vlastnej osi a odráža tak farebné svetelné lúče, ktoré vytvárajú typický diskotékový efekt. Motorizované farebné koleso mieša červenú, žltú, zelenú a modrú farbu. – S plynulým chodom bezpečnostného rotačného motora – veľmi vysoké podanie farieb CRI 95Vynikajúci tovar EUROLITE sada zrkadlových gúľ s pinspot Ø 20 cm je k dostaniu práve teraz tu na webe v rubrike bodové svetlá! Vyberte si unikátne kúsky z tejto kateógrie vo výhodnej akcii.

Veľmi žiadaný kus EUROLITE sada zrkadlových gúľ s pinspot od značky s dlhou tradíciou Steinigke Showtechnic zaobstaráte u nás právě vo výhodnej akcii. Stojí práve teraz u nás 89,90 EUR.