EUROLITE Set PAR-16 bodové LED svetlá čierna

EUROLITE Set PAR-16 bodové LED svetlá. EUROLITE Set LED reflektor PAR-16 s LED žiarovkou GU10 v sade Mini reflektor Set PAR-16 pozostáva z reflektora... viac informácií »
EUROLITE Set PAR-16 bodové LED
EUROLITE Set PAR-16 bodové LED svetlá. EUROLITE Set LED reflektor PAR-16 s LED žiarovkou GU10 v sade Mini reflektor Set PAR-16 pozostáva z reflektora...

EUROLITE Set PAR-16 bodové LED svetlá. EUROLITE Set LED reflektor PAR-16 s LED žiarovkou GU10 v sade Mini reflektor Set PAR-16 pozostáva z reflektora vyrobeného z hliníka a zodpovedajúcej LED žiarovky GU10 s teplou bielou farbou svetla. Je vybavený silikónovým káblom s bezpečnostnou zástrčkou, dá sa použiť mnohými spôsobmi a rýchlo sa inštaluje. Reflektor je ideálny na dekoratívne osvetlenie alebo do výkladov a na mnoho ďalších aplikácií. Príslušná žiarovka s päticou GU10 sa dodáva priamo a poskytuje teplé biele osvetlenie, ktoré vyžaruje pod uhlom 36°.

Tento lacný kus EUROLITE Set PAR-16 bodové LED od spoľahlivej značky Steinigke Showtechnic môžete si kúpiť tu a teraz za rozumné peniaze! Výhodne teraz u nás za 21,90 EUR.