EUROLITE Set PAR-30 bodové LED svetlá čierna

EUROLITE Set PAR-30 bodové LED svetlá. Sada reflektorov EUROLITE PAR-30 so žiarovkou E27 PAR-30 Reflektor vyrobený z hliníka vrátane LED svietidla PAR-30... viac informácií »
EUROLITE Set PAR-30 bodové
EUROLITE Set PAR-30 bodové LED svetlá. Sada reflektorov EUROLITE PAR-30 so žiarovkou E27 PAR-30 Reflektor vyrobený z hliníka vrátane LED svietidla PAR-30...

EUROLITE Set PAR-30 bodové LED svetlá. Sada reflektorov EUROLITE PAR-30 so žiarovkou E27 PAR-30 Reflektor vyrobený z hliníka vrátane LED svietidla PAR-30 sa dá rýchlo a jednoducho nainštalovať, pretože je vybavený silikónovým káblom so sieťovou zástrčkou s uzemňovacím kontaktom. Je vhodný na dekoratívne a výkladné plochy, na diskotéky a na mnohé ďalšie aplikácie. Možno ho použiť na vytvorenie malých osvetľovacích systémov s nízkymi nákladmi. Dodáva sa so žiarovkou LED E27 PAR-30 s teplou bielou farbou svetla. Rám farebného filtra je k puzdru pripevnený štyrmi príchytkami s pružinovými západkami a praktickými tlakovými západkami, ktoré zabezpečujú bezpečné uchytenie, ale zároveň umožňujú rýchle otvorenie zadného krytu puzdra, napríklad na výmenu lampy. Montážna konzola je nastaviteľná a vybavená zásuvkou na montážne háčiky. Vnútorne zatemnená trubica zabezpečuje presné vyžarovanie svetla.

Podarený produkt EUROLITE Set PAR-30 bodové LED od výrobcu so zárukou kvality Steinigke Showtechnic pohodlne získate teraz za super cenu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 39,90 EUR.