Foscarini Caboche Plus media MyLight CCT číra

Foscarini Caboche Plus media MyLight. Závesné svietidlo LED Caboche Plus media MyLight s ovládaním bieleho svetla pomocou aplikácie Moderná technológia... viac informácií »
Foscarini Caboche Plus media
Značka: Foscarini
1 567,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Foscarini Caboche Plus media MyLight. Závesné svietidlo LED Caboche Plus media MyLight s ovládaním bieleho svetla pomocou aplikácie Moderná technológia...

Foscarini Caboche Plus media MyLight. Závesné svietidlo LED Caboche Plus media MyLight s ovládaním bieleho svetla pomocou aplikácie Moderná technológia a pôsobivý dizajn sa spájajú v tomto dávkovači svetla. Závesné svietidlo LED Caboche Plus media od spoločnosti Foscarini je skutočnou dizajnovou klasikou, hoci túto sériu vytvorili Patricia Urquiola a Eliana Gerotto len v roku 2005. Obaja boli poháňaní túžbou vytvoriť lampu s iskrivou fascináciou perlového náramku. V sérii Caboche sa to realizuje pomocou gulí z PMMA, ktoré obklopujú celý exteriér, lámu svetlo a očarujú miestnosť pôsobivými svetelnými efektmi. Médium Caboche Plus je vybavené ručne fúkaným skleneným difúzorom, ktorý vyžaruje svetlo jemne a priamo nadol. Časť svetla vyžaruje z guľových korálikov a ich medzier do strán ako iskrivý efekt. V edícii MyLight má závesné svietidlo Caboche Plus media LED integrovaný modul Casambi Bluetooth, ktorý umožňuje ovládanie prostredníctvom aplikácie. Okrem stmievania svetla a jeho zapínania a vypínania možno nastaviť aj farbu svetla od teplej bielej po studenú univerzálnu bielu. Špeciálne funkcie/kompatibilita: – Prepínateľné a stmievateľné pomocou bezplatnej aplikácie Casambi prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo inteligentných hodiniek. – Laditeľná biela: 2 700 K – 5 000 K – Možnosť ovládania alternatívnych spínačov Casambi Xpress a Smart Switch (dostupné samostatne) – Stále sa dá zapínať a vypínať pomocou nástenného vypínača – Nie je potrebný prístup na internet, pretože komunikácia prebieha cez Bluetooth – Prostredníctvom aplikácie Casambi možno ovládať niekoľko svietidiel v skupine alebo scéne spoločne alebo na základe časového plánu.

Často vyhľadávaný kus Foscarini Caboche Plus media MyLight CCT od spoločnosti s úžasnou reputáciou Foscarini ľahko nájdete teraz v ponuke za najnižšiu cenu. Na našich stránkach za 1 567,90 EUR.