Foscarini Lumiere Nuances piccola stmieva creta

Foscarini Lumiere Nuances piccola. Vysokokvalitná stolová lampa LED Lumiere Nuances piccola zo skla a hliníka Difúzor z fúkaného skla a rám na... viac informácií »
Foscarini Lumiere Nuances piccola
Značka: Foscarini
472,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Foscarini Lumiere Nuances piccola. Vysokokvalitná stolová lampa LED Lumiere Nuances piccola zo skla a hliníka Difúzor z fúkaného skla a rám na...

Foscarini Lumiere Nuances piccola. Vysokokvalitná stolová lampa LED Lumiere Nuances piccola zo skla a hliníka Difúzor z fúkaného skla a rám na trojnožke z hliníka v jemnom pastelovom odtieni, ktorý sa mení pri presvietení – to je stolová lampa Lumiere Nuances. Intenzitu svetelného zdroja možno plynule regulovať pomocou stmievača zabudovaného do priehľadného kábla a prispôsobiť ju tak meniacim sa podmienkam. Nadčasový zdroj svetla, ktorý navrhol Rodolfo Dordoni, je právom bestsellerom talianskeho prémiového výrobcu Foscarini. Super produkt Foscarini Lumiere Nuances piccola stmieva môžete dostať tiež tu u nás v známej rubrike stolové lampy. Teraz nájdete nové produkty z tejto sekcie z pohodlia domova! To nie je všetko, máme toho viac! Máme v ponuke tiež ďalšie kúsky od dodávateľa Foscarini. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vehlasný dodávateľ Foscarini vám môže poskytnúť vysoko kvalitný tovar..

Tento výnimočný produkt Foscarini Lumiere Nuances piccola stmieva od top značky Foscarini ľahko môžete nájsť tu skutočne výhodne. Ponuka už od 472,90 EUR.