Hliníkový profil LED ploský 100cm 12W SMD 5050 teplá biela

farba svetlateplá biela
druh LEDSMD 5050
počet LED84 ks
napätie12V AC/DC
príkon12 W
dĺžka1000 mm
šírka16 mm
výška12 mm
životnosť50 000 hodín
uhol osvetlenia180 °
svetelný tok1000 lm
stupeň ochranyIP44
certifikátyCE, RoHs
záruka24 mesiacov
teplota svetla2800-3300K
24,32 €
cena s DPH
Hliníkový profil FLAT LED 100 cm + napájací zdroj obsahuje všetky ďalšie montážne materiály. Celý pás bol vyrobený a zložený v továrni, aby bola zaistená dlhá životnosť (napr. diódy sa neodlepujú). Vyššia kvalita a sila svetla sú vlastnosti, ktorými sa odlišujú tieto produkty z hiníkových profilov od konkurenčných modelov.

Energeticky úsporný LED hliníkový profil FLAT 100cm + napájací zdroj je moderné riešenie, ktoré využíva technológiu LED dióda najvyššej kvality pochádzajúca od najväčšieho svetového výrobcu: Epistar Corporation (napr.: dodávateľa LED panelov Samsung).

Použité diódy sú bez efektu "blikania" žiaria v čistom pásme, bez toho aby unavovali oči. S vylúčením UV a infračerveného žiarenia, vyžarované svetlo nebude mať nepriaznivý vplyv na vašu pohodu.

Pri výrobe žiaroviek boli použité len vysoko kvalitné materiály, takže životnosť žiarovky dosahuje až 50 000 hodín. Veľanásobné vypínanie a zapínanie neskracuje jej životnosť, vďaka čomu funguje do 25 krát dlhšie ako štandardná žiarovka.

Tieto žiarovky neobsahujú prvky olova ani ortuti (potvrdené certifikátom CE a RoHS), čo zaisťuje bezpečnosť a je šetrné na životné prostredie.

Vodotesná trieda IP44 umožňuje montáž žiaroviek v miestnostiach s vysokou vlhkosťou napríklad v kuchyni alebo v kúpeľni.

Napájací zdroj, ktorý dodávame nie je možné napojiť priamo na lištu.

Jedná sa o univerzálny napájací zdroj, ktorého kábel musí byť rezaný na požadovanú dĺžku a potom pripojený k káblovým pásom a izolovaný.
Viac informácií
SKU: LTC-041
Dostupnosť 3 - 5 dní
Farba svetla teplá biela
Druh LED SMD
Energetická trieda A
Napíšte vlastnú recenziu pre tento produkt
Písať recenzie môžu písať len registrovaní uživatelia. Prihláste sa alebo zaregistrujte.

Stav produktu

Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.

Doprava

Objednávku spracuvávame do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.

Garancia vrátenia peňazí

Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Reklamácie

Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, pošlite nám ho späť. Reklamácie riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.