Homematic IP snímač zámky dverí

Homematic IP snímač zámky. Senzor zámku dverí Homematic IP - neustále informuje o stave uzamknutia dverí Tento snímač zámku dverí umožňuje... viac informácií »
Homematic IP snímač zámky
Značka: Homematic IP
49,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Homematic IP snímač zámky. Senzor zámku dverí Homematic IP - neustále informuje o stave uzamknutia dverí Tento snímač zámku dverí umožňuje...

Homematic IP snímač zámky. Senzor zámku dverí Homematic IP – neustále informuje o stave uzamknutia dverí Tento snímač zámku dverí umožňuje kedykoľvek skontrolovať, či je zámok dverí zamknutý alebo odomknutý. Pomocou režimu alarmu sa môže spustiť alarm pri odomknutí dverí. Integrovaná detekcia polohy navyše umožňuje spustenie alarmu pomocou tlačidla hneď po vytiahnutí kľúča. Snímač zámku dverí sa inštaluje na vnútornú stranu dverí a nevyžaduje si žiadnu prestavbu. Existujúci kľúč sa vloží do snímača. Je vhodný pre všetky bežné typy kľúčov pre štandardné zámkové vložky s núdzovou a nebezpečnou funkciou. Funkcie/kompatibilita – Homematic IP ponúka integráciu oblastí klímy v miestnosti, bezpečnosti, ochrany pred požiarom a vodou, počasia, osvetlenia a tienenia – jednoducho nainštalované, jednoducho rozšírené a jednoducho zabezpečené – Neustála kontrola uzamknutia dverí – Možnosti prevádzky: a) Integrácia prostredníctvom prístupového bodu Homematic IP s konfiguráciou a ovládaním prostredníctvom bezplatnej aplikácie Homematic IP pre iOS a Android a bezplatnej cloudovej služby (umožňuje hlasové ovládanie prostredníctvom Amazon Alexa alebo Google Assistant). b) Integrácia cez centrálnu riadiacu jednotku CCU3 s miestnou obsluhou cez WebUI založené na prehliadači pre Mozilla Firefox®, Microsoft® Internet Explorer, Google Chrome, Safari – Možno ideálne kombinovať s kontaktom dverí a okien Technické údaje – Napájanie: 1 x 3 V batéria CR2032 (životnosť 2 roky) – Rádiový dosah: 210 m vo voľnom poli – Rádiová frekvencia: 868,0 – 868,6 MHz, 869,4 – 869,65 MHzTento kvalitný kus Homematic IP snímač zámky dverí ide zohnať práve tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii smart home zabezpečenia. Zaobstarajte si parádne produkty v spomínanej rubrike vo výhodnej akcii. Tento výnimočný výrobca Homematic IP vyrába prémiový tovar.! Nebojte, máme toho viac, pozrite sa tiež na ďalšie vybrané produkty od výrobcu Homematic IP. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave produkt Homematic IP snímač zámky od výrobcu so zárukou kvality Homematic IP pohodlne zaobstaráte na našich stránkach za neuveriteľne výhodnú cenu! Cena od 49,90 EUR.