Homematic IP štartovacia súprava prístup, Cloud

Homematic IP štartovacia súprava. Homematic IP Starter Set Access s prístupovým bodom (Cloud), ovládačom zámku dverí a diaľkovým ovládaním na... viac informácií »
Homematic IP štartovacia súprava
Značka: Homematic IP
219,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Homematic IP štartovacia súprava. Homematic IP Starter Set Access s prístupovým bodom (Cloud), ovládačom zámku dverí a diaľkovým ovládaním na...

Homematic IP štartovacia súprava. Homematic IP Starter Set Access s prístupovým bodom (Cloud), ovládačom zámku dverí a diaľkovým ovládaním na kľúči Pomocou tohto balíka je možné nastaviť inteligentnú kontrolu prístupu prostredníctvom systému Homematic IP. Prístupový bod spája komponenty prostredníctvom cloudu, takže je možné kedykoľvek bezpečne uzamknúť a otvoriť dverný zámok, udeliť prístup a sledovať otvorenie dverí. Môžete to urobiť prostredníctvom aplikácie Homematic IP alebo pomocou priloženého diaľkového ovládača s krúžkom na kľúče. Okrem toho možno dvere bezpečne zamknúť aj hlasovým príkazom (pomocou Amazon Alexa alebo Google Assistant). Prístupové oprávnenia sa môžu vydávať jednotlivo, bez ohľadu na deň v týždni alebo čas. Otváranie a zatváranie je vždy možné manuálne na otočnom koliesku pohonu zámku dverí (núdzová funkcia). Dvere sa dajú otvoriť zvonku pomocou príslušného kľúča už nainštalovaného zámku. Na ochranu pred neoprávnenou prevádzkou je možné prostredníctvom aplikácie nastaviť osobné PIN kódy. V prípade potreby je možné pridať ďalšie komponenty Homematic IP, napríklad na automatické zapnutie osvetlenia, keď niekto vstúpi. Funkcie / kompatibilita: – Systém Homematic IP ponúka integráciu oblastí klímy v miestnosti, bezpečnosti, ochrany pred požiarom a vodou, počasia, osvetlenia a tienenia – ľahko sa inštaluje, ľahko sa rozširuje a ľahko sa zabezpečuje. – Ovládanie prístupu prostredníctvom aplikácie, hlasového príkazu, diaľkového ovládania na krúžku kľúčov, na pohone zámku dverí alebo zámku dverí – Individuálne prístupové profily – Integrácia komponentov prostredníctvom prístupového bodu Homematic IP Cloud; konfigurácia a ovládanie prostredníctvom bezplatnej aplikácie Homematic IP pre iOS a Android; bezpečnosť a spoľahlivosť vďaka bezdrôtovému šifrovaniu a ukladaniu v cloude so servermi v Nemecku – Možná integrácia so službami Amazon Alexa, Google Assistant – Rozsah dodávky: Prístupový bod (Cloud) so zásuvnou napájacou jednotkou, pohon zámku dverí, diaľkové ovládanie s krúžkom na kľúče, batérie, návod na obsluhu Prístupový bod: – Napájanie cez zásuvný napájací zdroj (230 V AC na 5 V DC) – Rozmery (šírka x výška x hĺbka): 118 x 104 x 26 mm – Rádiový dosah vo voľnom poli: 400 m Pohon zámku dverí: – Prevádzka na batérie 3 x 1,5 V LR6/Mignon/AA – Životnosť batérie: približne 6 mesiacov – Rozmery (šírka x výška x hĺbka): 56 x 118 x 63 mm – Rádiový dosah vo voľnom poli: 200 m Diaľkové ovládanie na kľúčenke: – Prevádzka na batérie 1 x 1,5 V LR03/Micro/AAA – Životnosť batérie: približne 2 roky – Okolitá teplota: – 10 °C až + 55 °C – Rozmery (šírka x výška x hĺbka): 38 x 75 x 14 mm – Rádiový dosah vo voľnom poli: 200 mVeľa obľúbený tovar Homematic IP štartovacia súprava prístup, Cloud dostanete v pohode tu na našom webe v obľúbenej kategórii smarthome štartovací balíček. Zaobstarajte si ostatné produkty zo spomínanej sekcie vo výpredajovej akcii.

Unikátny tovar Homematic IP štartovacia súprava od tejto skvelej značky Homematic IP je k dispozícii v súčasnosti skutočne výhodne. Teraz za akčnú cenu 219,90 EUR.