Ideal Lux Essence nástenné LED svetlo 11 W čierna

Ideal Lux Essence nástenné. Nástenné svietidlo LED Essence s efektom nepriameho osvetlenia Essence je nástenné svietidlo LED s veľmi minimalistickým... viac informácií »
Ideal Lux Essence nástenné LED
Značka: Ideallux
219,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Ideal Lux Essence nástenné. Nástenné svietidlo LED Essence s efektom nepriameho osvetlenia Essence je nástenné svietidlo LED s veľmi minimalistickým...

Ideal Lux Essence nástenné. Nástenné svietidlo LED Essence s efektom nepriameho osvetlenia Essence je nástenné svietidlo LED s veľmi minimalistickým dizajnom, ktoré vyžaruje nepriame svetlo prostredníctvom LED diód inštalovaných v smere steny. Dlhé trubkové telo svietidla bolo vyrobené z práškovo lakovaného hliníka, rovnako ako nástenný držiak, a teplé biele LED diódy boli zakryté opálovo bielym difúzorom svetla z akrylátu. LED diódy, ktoré neoslňujú a sú účinné, svietia rovnomerne cez difúzor na stenu a do miestnosti prenikajú len nepriamo, čím vytvárajú veľmi príjemné osvetlenie a dekoratívny svetelný vzor na stene.
Akčný a v zľave výrobok Ideal Lux Essence nástenné LED svetlo 11 W čierna je dostupný v pohode na našom webe zaradený v rubrike nástenné svietidlá. Vyhľadajte si skvelé produkty zo spomínanej kategórie za úplne najnižšiu cenu. Treba hľadáte niečo iné, máme toho viac! Preskúmajte u nás taky ďalší skvelý tovar od značky Ideallux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľmi žiadaný kus Ideal Lux Essence nástenné LED svetlo od známeho popredného výrobcu Ideallux jednoducho môžete získať práve teraz u nás za úplne najnižšiu cenu. Práve teraz len za 219,90 EUR.