Innr LED Smart Candle Colour E14 4,9W RGBW

Innr LED Smart Candle Colour E14. LED sviečka E14 Smart Candle Colour s funkciou CCT a zmenou farby S LED lampou na sviečky Smart Candle Colour môžete... viac informácií »
Innr LED Smart Candle Colour
Innr LED Smart Candle Colour E14. LED sviečka E14 Smart Candle Colour s funkciou CCT a zmenou farby S LED lampou na sviečky Smart Candle Colour môžete...

Innr LED Smart Candle Colour E14. LED sviečka E14 Smart Candle Colour s funkciou CCT a zmenou farby S LED lampou na sviečky Smart Candle Colour môžete pohodlne ovládať množstvo funkcií prostredníctvom aplikácie alebo hlasového asistenta. Dá sa zapínať a vypínať, stmievať a je možné nastaviť aj farbu svetla. Na použitie je potrebný ďalší mostík (pozri príslušenstvo). Inteligentná sviečka Smart Candle Colour využíva rádiový protokol ZigBee 3.0, a preto ju možno integrovať do existujúcich systémov kompatibilných so ZigBee, ako je napríklad Philips Hue. Možné je aj časové riadenie alebo rozdelenie do svetelných skupín na spoločné riadenie. Farbu svetla možno meniť medzi teplou bielou a dennou bielou a je možné nastaviť aj jeden zo 16 miliónov farebných odtieňov. Technické údaje – Teplá biela (1 800 K) až denné svetlo (6 500 K) – Ovládanie farebného svetla RGB – Stmievateľné (nie cez nástennú inštaláciu) Špeciálne funkcie / kompatibilita Lampa LED je kompatibilná s týmito systémami: – Philips Hue – Smart+ – Ikea Tradfri – Amazon Alexa / Echo Plus 2. generácie V kombinácii s mostíkom Hue sa dá ovládať hlasom pomocou Amazon Alexa, Google Assistant alebo Samsung Smart Things. Priame pripojenie (bez mostíka) s Amazon Echo Plus alebo Echo Show 2. generácie. Poznámky: Na inteligentné riadenie svetla je vždy potrebný mostík. Zodpovedajúci mostík Innr je k dispozícii v príslušenstve. Nefunguje s Apple HomeKit ani v režime Zábava.

Nový produkt Innr LED Smart Candle Colour E14 4,9W od nášho známeho výrobcu Innr Lighting môžete zaobstarať práve teraz na našej webovej stránke v akcii! Aktuálne v akcii za 29,90 EUR.