Innr LED žiarovka Smart Spot Comfort GU10 4,9W 4ks

Innr LED žiarovka Smart Spot Comfort. Rozmanitosť v balení po 4 kusoch: LED žiarovka Smart Spot Comfort pre zásuvky GU10 s funkciou CCT, 4,9 W Táto... viac informácií »
Innr LED žiarovka Smart Spot Comfort
Značka: Innr Lighting
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Innr LED žiarovka Smart Spot Comfort. Rozmanitosť v balení po 4 kusoch: LED žiarovka Smart Spot Comfort pre zásuvky GU10 s funkciou CCT, 4,9 W Táto...

Innr LED žiarovka Smart Spot Comfort. Rozmanitosť v balení po 4 kusoch: LED žiarovka Smart Spot Comfort pre zásuvky GU10 s funkciou CCT, 4,9 W Táto súprava obsahuje 4 kusy svietidla LED Smart Spot Comfort, ktoré možno zoskupiť a ovládať aj spoločne. Možno ho tiež prepínať a stmievať pomocou smartfónu alebo hlasového asistenta a pohodlná je aj zmena farby svetla. Na používanie inteligentného ovládania svetla je potrebný ďalší mostík (pozri príslušenstvo). Smart Spot Comfort je kompatibilný s Philips Hue a Ikea Tradfri, ako aj so Samsung Smart Things vďaka podpore ZigBee 3.0. Pri používaní mostíka Innr je k dispozícii bezplatná aplikácia pre systémy iOS a Android. Všetky funkcie sa potom dajú ovládať prostredníctvom smartfónu alebo tabletu a osvetlenie sa dá ovládať aj podľa času. Technické údaje: – Porovnávacia hodnota: 68 wattov – Teplá biela (2 200 K) až univerzálna biela (5 000 K) – Stmievanie (cez aplikáciu, nie cez inštaláciu na stenu) – Uhol lúča 42 – Sada 4 ks Špeciálne funkcie / kompatibilita: Toto LED svietidlo je okrem systému Innr kompatibilné aj s nasledujúcimi systémami: – Philips Hue – Smart+ – Ikea Tradfri – Amazon Alexa / Echo Plus 2. generácie Ovládanie hlasom pomocou Amazon Alexa, Google Assistant alebo Samsung Smart Things v kombinácii s Hue Bridge. Priame pripojenie (bez mostíka) s Amazon Echo Plus alebo Echo Show 2. generácie. Poznámky: Na inteligentné ovládanie svetla je vždy potrebný mostík. Zodpovedajúci mostík Innr je k dispozícii v príslušenstve. Nefunguje s Apple HomeKit ani v režime Zábava.
Veľmi jedinečný kus možno získať bez ťažkostí u nás umiestnený v sekcii smart ziarovky! Pripravili sme pre vás kvalitné výrobky z tejto obľúbenej sekcie za skvelú cenu. U zákazníkov obľúbená značka Innr Lighting dlhodobo poskytuje vynikajúci sortiment . Nakupujte výhodný u nás!

Veľmi obľúbený produkt Innr LED žiarovka Smart Spot Comfort GU10 4,9W originál od značky Innr Lighting ľahko môžete nájsť na našich stránkach teraz vo výhodnej akcii. Aktuálne stojí u nás 54,90 EUR.