Innr Remote Control diaľkové ovládanie/vypínač

Innr Remote Control diaľkové. Pre svietidlá ZigBee a WiFi od spoločnosti Innr: Diaľkové ovládanie s 5 tlačidlami a držiakom na stenu Diaľkový... viac informácií »
Innr Remote Control diaľkové
Innr Remote Control diaľkové. Pre svietidlá ZigBee a WiFi od spoločnosti Innr: Diaľkové ovládanie s 5 tlačidlami a držiakom na stenu Diaľkový...

Innr Remote Control diaľkové. Pre svietidlá ZigBee a WiFi od spoločnosti Innr: Diaľkové ovládanie s 5 tlačidlami a držiakom na stenu Diaľkový ovládač Remote Control sa podobá na bežný vypínač svetla, ale tento dojem klame: vďaka batériovej prevádzke je bezdrôtový a môžete ho vziať kamkoľvek so sebou. Napríklad na balkóne alebo v záhrade na ovládanie vonkajšieho osvetlenia z Innr. Súčasťou dodávky je držiak na montáž na stenu. Je tiež magnetický, a preto ho možno pripevniť napríklad na chladničku. Na prevádzku je bezpodmienečne potrebný prídavný mostík (pozri príslušenstvo). Bez vhodného mostíka nie je možné prevádzkovať svietidlá Innr na báze WiFi. Po pripojení diaľkového ovládača k vhodnému mostíku ho možno použiť na ovládanie svietidiel Innr ZigBee a WiFi. Takisto je možné spojiť niekoľko svietidiel do skupín a prevádzkovať ich spoločne. Týmto spôsobom ich možno zapínať a vypínať a stmievať. Okrem toho možno nastaviť rôzne farby (ak sú k dispozícii príslušné svietidlá/žiarovky) a v spojení s bezplatnou aplikáciou Innr možno prednastaviť aj svetelné scény, ktoré možno potom vybrať alebo aktivovať pomocou diaľkového ovládania. Technické údaje / kompatibilita: – Inteligentný vypínač svetla v podobe diaľkového ovládania s 5 tlačidlami – Môže sa používať len v spojení s mostíkom (pozri príslušenstvo) – Kompatibilita so zariadeniami Philips Hue, Samsung Smart Things a Homey – kompatibilný so svetlami ZigBee a WiFi od spoločnosti Innr – magnetický – ľahko sa pripevňuje na kovové povrchy – napájané batériami, a teda bezdrôtové – Rozšírený rozsah funkcií v spojení s bezplatnou aplikáciou Innr Rozsah dodávky: – Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie – Montáž na stenu – Batéria (1 x CR2450) Poznámky: Nie je kompatibilný s Apple HomeKit alebo Hue Entertainment (Sync). Nie je možná samostatná prevádzka. Funguje len v kombinácii s vhodným mostíkom (pozri príslušenstvo).
Kvalitný a žiadaný produkt môžete nájsť taktiež tu a teraz na našich stránkach v rubrike smarthome vypínače! Mrknite na skvelé produkty z tejto známej sekcie za skvelú cenu!

Tento kvalitný a žiadaný produkt Innr Remote Control diaľkové od obľúbenej značky Innr Lighting získajte aktuálne na našej webovej stránke za priaznivú cenu! Lacno za 19,90 EUR.