Innr Smart Outdoor Flex Colour LED pásik, 2m

Innr Smart Outdoor Flex Colour LED pásik,. 16 miliónov farieb na vonkajšie použitie: LED pásik Smart Outdoor Flex Light Colour s funkciou zmeny farby RGBW... viac informácií »
Innr Smart Outdoor Flex Colour LED
Innr Smart Outdoor Flex Colour LED pásik,. 16 miliónov farieb na vonkajšie použitie: LED pásik Smart Outdoor Flex Light Colour s funkciou zmeny farby RGBW...

Innr Smart Outdoor Flex Colour LED pásik,. 16 miliónov farieb na vonkajšie použitie: LED pásik Smart Outdoor Flex Light Colour s funkciou zmeny farby RGBW Farebný LED pásik Smart Outdoor Flex Light je vďaka vysokému stupňu ochrany ideálny na vonkajšie použitie. Vynikne v záhrade, na terase alebo na balkóne a v tme poskytuje jasné svetlo. Rovnomerné rozloženie svetla vytvára očarujúci svetelný efekt, ktorý predurčuje tento svetelný pás na dekoratívne osvetlenie vonkajších priestorov. Farbu svetla možno nastaviť od príjemnej teplej bielej až po dennú bielu. Okrem toho si môžete vybrať zo 16 miliónov farebných odtieňov a tento svetelný pás možno aj plynule stmievať. Na ovládanie týchto funkcií je potrebný ďalší mostík (pozri príslušenstvo). Po pripojení inteligentného vonkajšieho osvetlenia Flex Colour k vhodnému mostíku možno všetky funkcie pohodlne ovládať prostredníctvom aplikácie alebo hlasového asistenta. Keďže sa používa technológia ZigBee Light Link, tento svetelný pás LED možno integrovať aj do existujúcich systémov Smart Home, ako sú Philips Hue, Ikea Tradfri alebo Samsung Smart Things. Technické údaje / kompatibilita: – Nízkonapäťový systém, vonkajší adaptér (24 W) je súčasťou dodávky. – Možnosť predĺženia kábla až do max. 35 m (predlžovací kábel pozri príslušenstvo) – na použitie s mostíkom Innr-Bridge (pozri príslušenstvo) – kompatibilný napríklad so systémom Philips Hue alebo Samsung Smart Things – kompatibilný s Amazon Echo Plus (bez mostíka), Amazon Echo Poznámky: Na ovládanie je potrebný ďalší mostík. Vhodný mostík Innr je k dispozícii ako príslušenstvo. Nefunguje s Apple HomeKit ani Hue Entertainment (Sync).

Obľúbený a akčný produkt Innr Smart Outdoor Flex Colour LED pásik, od obľúbenej značky so zárukou kvality Innr Lighting máte možnosť dostať momentálne na našich stránkach za úplne najnižšiu cenu! Výhodne za cenu 69,90 EUR.