Innr Smart Outdoor Flex Colour LED pásik, 4m

Innr Smart Outdoor Flex Colour LED. Kompatibilné so ZigBee Light Link: LED pásik Smart Outdoor Flex Light Colour na vonkajšie použitie, RGBW S farebným... viac informácií »
Innr Smart Outdoor Flex Colour LED
Innr Smart Outdoor Flex Colour LED. Kompatibilné so ZigBee Light Link: LED pásik Smart Outdoor Flex Light Colour na vonkajšie použitie, RGBW S farebným...

Innr Smart Outdoor Flex Colour LED. Kompatibilné so ZigBee Light Link: LED pásik Smart Outdoor Flex Light Colour na vonkajšie použitie, RGBW S farebným LED pásikom Smart Outdoor Flex Light možno farbu svetla nastaviť pomocou smartfónu alebo tabletu. K dispozícii je 16 miliónov farieb, ako aj rôzne odtiene bielej od teplej bielej až po dennú bielu. Týmto spôsobom možno stlmiť aj jas. Na ovládanie týchto funkcií je potrebný ďalší mostík (pozri príslušenstvo). Inteligentné vonkajšie osvetlenie Flex Light Colour využíva rádiový protokol ZigBee Light Link, takže ho možno ľahko integrovať do existujúceho systému inteligentnej domácnosti. Príkladom je Philips Hue, Samsung Smart Things alebo Ikea Tradfri. Po pripojení k mostu možno funkcie ovládať na diaľku prostredníctvom aplikácie alebo hlasového asistenta. Vysoký stupeň ochrany zaručuje, že tento svetelný pás LED možno používať vo vonkajšom prostredí. Dá sa rýchlo namontovať na balkón, ale samozrejme je rovnako vhodný aj na použitie na terase alebo v záhrade. Technické údaje / kompatibilita: – Nízkonapäťový systém, vonkajší adaptér (24 W) je súčasťou dodávky. – Možnosť predĺženia kábla až do max. 35 m (predlžovací kábel pozri príslušenstvo) – na použitie s mostíkom Innr-Bridge (pozri príslušenstvo) – kompatibilný napríklad so systémom Philips Hue alebo Samsung Smart Things – kompatibilný s Amazon Echo Plus (bez mostíka), Amazon Echo Poznámky: Na ovládanie je potrebný ďalší mostík. Vhodný mostík Innr je k dispozícii ako príslušenstvo. Nefunguje s Apple HomeKit ani Hue Entertainment (Sync). Akčný a v zľave tovar Innr Smart Outdoor Flex Colour LED pásik, 4m je k dispozícii aktuálne tu u nás v rubrike smarthome led pásiky vonkajšie! Pozrite sa na výnimočné produkty zo spomínanej kategórie za najlepšie ceny.

Najpredávanejší produkt Innr Smart Outdoor Flex Colour s pečaťou kvality značky Innr Lighting ľahko môžete nájsť na našich stránkach teraz lacno. Momentálne k dispozícii za 119,90 EUR.