IR prijímač a diaľkový ovládač LED RGB

IR prijímač a diaľkový ovládač LED RGB

materiál:plast
hlavná farba produktu:biela
stupeň ochrany:ip20
trieda ochrany: iii trieda
menovité napätie:trvalé zaťaženie 72w (6a)
5,91 €
cena s DPH

IR prijímač a diaľkový ovládač LED RGB

Materiál je plast. Hlavná farba pásky je biela. Stupeň ochrany je ip20. Trieda ochrany je iii trieda. Menovité napätie je trvalé zaťaženie 72w (6a)

Analógový RGB regulátor s infračerveným diaľkovým ovládaním umožňuje ovládať LED pásy do 72W. Sada sa skladá z IR prijímača a diaľkového ovládača s 24 funkciami. Regulátor umožňuje zmeniť farbu svetla pásky, jej frekvenciu, jas, rýchlosť zmeny farby. Bezdrôtové diaľkové ovládanie pracujúce na princípe infračerveného žiarenia. 24 tlačidiel. 16 prednastavených svetlých farieb. 4 programy na zmenu farby. Veľmi hladká regulácia jasu. Trvalé zaťaženie 72W (6A pre 12V, 2A na kanál). Regulátor je vybavený funkciou "Power off Memory" - pamätá si nastavenia v prípade náhleho výpadku napájania a po obnovení obnoví predchádzajúci jas pásky.
Viac informácií
SKU:SNC-169
Dostupnosť3 - 5 dní
Stupeň ochrany krytomIP20
Stav produktu
Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.
Doprava
Objednávku spracujeme do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 7 pracovných dní.
Garancia vrátenia peňazí
Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Reklamácie
Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, zašlite nám ho späť. Reklamáciu riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.
Recyklujeme
Tovar balíme do recyklovateľných a znovapoužiteľných obalov.