Káblový bubon Steelcore H07BQ-F 3G1,5 kábel 33 m

Káblový bubon Steelcore H07BQ-F. Káblový bubon s oceľovým jadrom so štyrmi zásuvkami odolnými proti striekajúcej vode Káblový bubon Steelcore zo... viac informácií »
Káblový bubon Steelcore H07BQ-F
Značka: Brennenstuhl
149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Káblový bubon Steelcore H07BQ-F. Káblový bubon s oceľovým jadrom so štyrmi zásuvkami odolnými proti striekajúcej vode Káblový bubon Steelcore zo...

Káblový bubon Steelcore H07BQ-F. Káblový bubon s oceľovým jadrom so štyrmi zásuvkami odolnými proti striekajúcej vode Káblový bubon Steelcore zo série ProfessionalLINE spoločnosti Brennenstuhl je vďaka káblu BREMAXXX® PUR a krytiu IP44 vhodný aj na vonkajšie použitie, napríklad na staveniskách. Kábel BQ je odolný proti oderu, prevráteniu a má extrémnu odolnosť proti prerezaniu a pretrhnutiu. Okrem toho je odolný voči kyselinám a olejom, poveternostným vplyvom a mikróbom a navyše je odolný voči chladu až do -40 °C. Káblový bubon je vybavený štyrmi zásuvkami s ochrannými kontaktmi (odolnými proti striekajúcej vode vďaka samozatváracím krytom) a mimoriadne robustná zástrčka s ochrannými kontaktmi vyniká aj týmito vlastnosťami: – Označenie kábla: H07BQ-F 3G1.5 – Telo navijaka z oceľového plechu, predná a zadná strana izolovaná pre robustnú prevádzku – inovatívna rukoväť na prenášanie „Cablepilot“ pre dokonalé vedenie káblov – veľká, robustná sklápacia otočná rukoväť na ľahké navíjanie a odvíjanie kábla – Odolnosť tela cievky voči chladu do -25 °C – necitlivé na benzín a oleje – Ochrana proti prehriatiu v prípade preťaženia – Indikátor optickej pripravenosti v zásuvke
Neodolateľný kus možno nakúpiť jednoducho tu na našom webe umiestnený v kategórii elektrické materiály. Teraz si môžete vybrať ešte ďalšie produkty z našej kategórie za úplne najnižšiu cenu!

Unikátny a obľúbený kus Káblový bubon Steelcore H07BQ-F originál od značky Brennenstuhl zaobstaráte práve dnes za priaznivú cenu. Akčná cena 149,90 EUR.