LED stĺpiková lampa Elisa 500 čierna, číra, 10 W

LED stĺpiková lampa Elisa 500 čierna, číra, 10. Kvádrové LED stĺpikové svietidlo Elisa 500 s reflektorom a nastaviteľnou farbou svetla S vizuálne... viac informácií »
LED stĺpiková lampa Elisa
Značka: Fumagalli
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED stĺpiková lampa Elisa 500 čierna, číra, 10. Kvádrové LED stĺpikové svietidlo Elisa 500 s reflektorom a nastaviteľnou farbou svetla S vizuálne...

LED stĺpiková lampa Elisa 500 čierna, číra, 10. Kvádrové LED stĺpikové svietidlo Elisa 500 s reflektorom a nastaviteľnou farbou svetla S vizuálne neutrálnym dizajnom a modernými prvkami je stĺpikové svietidlo Elisa ideálnym zdrojom svetla na ohraničenie chodníkov, záhonov, schodov, stien a okrajov trávnika. Vymeniteľný LED svetelný zdroj GX53 má spínač na trojstupňové nastavenie teploty farby. Svetlo sa láme na štvorcových odrazových sklíčkach a je vyžarované v štvoritom vzore. Vďaka robustnému dizajnu s telom z čiernej liatej živice a čírym krytom z PMMA urobí Elisa dojem svojou dlhou životnosťou. Tento unikátny produkt LED stĺpiková lampa Elisa máte možnosť nájsť bezstarostne na našich stránkach v obľúbenej rubrike vonkajšie stojanové svietidlá. Pozrite sa na zľavnené produkty z tejto známej rubriky za extra cenu! Nebojte sa, máme toho viac, pozrite sa tiež na ďalšie vybrané produkty od dodávateľa Fumagalli. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Nový produkt LED stĺpiková lampa Elisa 500 čierna, číra, 10 značky Fumagalli jednoducho nájdete momentálne na našich stránkach navždy výhodne! Výhodne za super cenu 69,90 EUR.