LED žiarovka MR16 5W SMD 5050 teplá biela

stmievateľnánie
náhrada45-50 W
objímkaMR16
farba svetlateplá biela
druh LEDSMD 5050
napätie12V DC
príkon5 W
priemer50 mm
dĺžka55 mm
životnosť50 000 hodín
uhol osvetlenia120 °
svetelný tok450 lm
stupeň ochranyIP20
certifikátyCE, RoHs
záruka24 mesiacov
krytplastový
teplota svetla2800-3300K
2,33 €
cena s DPH
Energeticky úsporná žiarovka MR16 5W AP 12V DC WW je moderné riešenie, ktoré využíva technológiu LED dióda najvyššej kvality pochádzajúca od najväčšieho svetového výrobcu: Epistar Corporation (napr.: dodávateľa LED panelov Samsung).

Použité diódy sú bez efektu "blikania" žiaria v čistom pásme, bez toho aby unavovali oči. S vylúčením UV a infračerveného žiarenia, vyžarované svetlo nebude mať nepriaznivý vplyv na vašu pohodu.

Vzhľadom k vysokému kvalitnému elektronickému obvodu a použitím energeticky úsporných technológií diódovej SMD 5050 HighBrightness žiarovka, ktorá poberá iba 5 W je schopná ľahko zastúpiť žiarovku 45-50W, čo je ideálne osvetlenie miestnosti.

Žiarovka vyžaruje svetlú farbu od 2800K do 3300K. Táto farba sa najčastejšie používa v miestnostiach určených na odpočinok. Farba vyžarovaného svetla vydáva svetlo štandardnej žiarovky. Výmena žiarovky sa vykonáva 1:1 s klasickou žiarovkou, špeciálne navrhnutý systém napájania nevyžaduje prepracovať elektrickú sústavu.

Pri výrobe žiaroviek boli použité len vysoko kvalitné materiály, takže životnosť žiarovky dosahuje až 50 000 hodín. Veľanásobné vypínanie a zapínanie neskracuje jej životnosť, vďaka čomu funguje do 25 krát dlhšie ako štandardná žiarovka.

Sme si tak istí našim produktom, že ponúkame možnosť pretestovať náš výrobok s možnosťou vrátenia do 10 dní bez udania dôvodu. Okrem toho má každý z našich výrobkov predlženú záručnú dobu 24 mesiacov.

Tieto žiarovky neobsahujú prvky olova ani ortuti (potvrdené certifikátom CE a RoHS), čo zaisťuje bezpečnosť a je šetrné na životné prostredie.
Viac informácií
SKU: LTC-173
Dostupnosť 3 - 5 dní
Farba svetla teplá biela
Stmievateľná nie
Druh LED SMD
Objímka MR16
Krytie IP IP20
Životnosť 50000 h
Výkon [W] 5
Energetická trieda A
Napíšte vlastnú recenziu pre tento produkt
Písať recenzie môžu písať len registrovaní uživatelia. Prihláste sa alebo zaregistrujte.

Stav produktu

Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.

Doprava

Objednávku spracuvávame do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.

Garancia vrátenia peňazí

Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Reklamácie

Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, pošlite nám ho späť. Reklamácie riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.