LED žiarovka MR16 6W studená biela

stmievateľnánie
náhrada60-65 W
objímkaMR16
farba svetlastudená biela
napätie220-240V AC
príkon6 W
priemer50 mm
dĺžka54 mm
životnosť50 000 hodín
uhol osvetlenia120 °
svetelný tok540 lm
stupeň ochranyIP20
certifikátyCE, RoHs
záruka24 mesiacov
krytplastový
teplota svetla6000-6500K
2,45 €
cena s DPH
Energeticky úsporná žiarovka MR16 6W AP 230V CW je moderné riešenie, ktoré využíva technológiu LED dióda najvyššej kvality pochádzajúca od najväčšieho svetového výrobcu: Epistar Corporation (napr.: dodávateľa LED panelov Samsung).

Použité diódy sú bez efektu "blikania" žiaria v čistom pásme, bez toho aby unavovali oči. S vylúčením UV a infračerveného žiarenia, vyžarované svetlo nebude mať nepriaznivý vplyv na vašu pohodu.

Vzhľadom k vysokému kvalitnému elektronickému obvodu a použitím energeticky úsporných technológií diódovej standard žiarovka, ktorá poberá iba 6 W je schopná ľahko zastúpiť žiarovku 60-65 W, čo je ideálne osvetlenie miestnosti. Výmena žiarovky sa vykonáva 1:1 s klasickou žiarovkou, špeciálne navrhnutý systém napájania nevyžaduje prepracovať elektrickú sústavu.

Pri výrobe žiaroviek boli použité len vysoko kvalitné materiály, takže životnosť žiarovky dosahuje až 50 000 hodín. Veľanásobné vypínanie a zapínanie neskracuje jej životnosť, vďaka čomu funguje do 25 krát dlhšie ako štandardná žiarovka.

Tieto žiarovky neobsahujú prvky olova ani ortuti (potvrdené certifikátom CE a RoHS), čo zaisťuje bezpečnosť a je šetrné na životné prostredie.
Viac informácií
SKU: LTC-221
Dostupnosť 3 - 5 dní
Farba svetla studená biela
Stmievateľná nie
Objímka MR16
Stupeň ochrany krytom IP20
Životnosť 50000 h
Výkon [W] 6
Energetická trieda A
Napíšte vlastnú recenziu pre tento produkt
Písať recenzie môžu písať len registrovaní uživatelia. Prihláste sa alebo zaregistrujte.

Stav produktu

Všetky produkty sú nové a bezpečne zabalené na prevoz.

Doprava

Objednávku spracuvávame do 24 pracovných hodín od objednania. Skladové produkty odosielame do 24 pracovných hodín. Pre produkty od dodávateľov trvá doprava k Vám 3 až 5 pracovných dní.

Garancia vrátenia peňazí

Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Reklamácie

Ak sa Vám produkt poškodil, bol Vám dodaný znehodnotený počas prepravy, pošlite nám ho späť. Reklamácie riešime promptne výmenou kus za kus. Pre viac informácií nás kontaktujte.