LEDS-C4 Clip stojaca lampa 158 cm tienidlo čierna

LEDS-C4 Clip stojaca lampa 158 cm tienidlo. Nadčasová stojaca lampa Clip s látkovým tienidlom Ako útulný zdroj svetla obohatí stojacia lampa Clip... viac informácií »
LEDS-C4 Clip stojaca lampa
Značka: LEDS-C4
429,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LEDS-C4 Clip stojaca lampa 158 cm tienidlo. Nadčasová stojaca lampa Clip s látkovým tienidlom Ako útulný zdroj svetla obohatí stojacia lampa Clip...

LEDS-C4 Clip stojaca lampa 158 cm tienidlo. Nadčasová stojaca lampa Clip s látkovým tienidlom Ako útulný zdroj svetla obohatí stojacia lampa Clip obývaciu izbu alebo spálňu. Tienidlo v tvare zrezaného kužeľa je vyrobené z textilu; látka umožňuje, aby svetlo žiarovky jemne svietilo von. Čierny rám z ocele sa skladá z vysokého, mierne dopredu nakloneného stojana a plochej, okrúhlej základnej dosky. – Dizajn od Nahtrang Design Kvalitný a žiadaný výrobok LEDS-C4 Clip stojaca lampa 158 cm tienidlo čierna ide nakúpiť taktiež tu na našom webe zaradený v kategórii stojacie lampy. Teraz kúpite ešte ďalšie kúsky z tejto rubriky v akcii! To ale nie je všetko, naša ponuka je široká! U nás nájdete viac osvedčených výrobkov od značky LEDS-C4. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vedúci dodávateľ LEDS-C4 predstavuje vysoko kvalitný tovar.!

Veľa podarený tovar LEDS-C4 Clip stojaca lampa 158 cm od populárnej značky LEDS-C4 je možné kúpiť na našich stránkach za úplne najnižšiu cenu! Výhodne za 429,90 EUR.