LEDS-C4 Hall Slim nástenná na čítanie s LED čierna

LEDS-C4 Hall Slim nástenná. LED svetlo na čítanie Hall Slim - ideálny prídavný zdroj svetla do hotelových izieb a spální Dve štíhle hliníkové... viac informácií »
LEDS-C4 Hall Slim nástenná na čítanie s LED
Značka: LEDS-C4
209,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LEDS-C4 Hall Slim nástenná. LED svetlo na čítanie Hall Slim - ideálny prídavný zdroj svetla do hotelových izieb a spální Dve štíhle hliníkové...

LEDS-C4 Hall Slim nástenná. LED svetlo na čítanie Hall Slim – ideálny prídavný zdroj svetla do hotelových izieb a spální Dve štíhle hliníkové kocky – jedna slúži ako držiak na stenu a v druhej je umiestnený svetelný zdroj LED – tvoria minimalistickú štruktúru nástenného svietidla Hall Slim. Predný prvok sa dá otočiť o 360°, aby sa teplé biele svetlo LED vyžarované pod stredne širokým uhlom dalo použiť ako svetlo na čítanie alebo na nepriame osvetlenie. Vypínač je umiestnený na konci nástennej montáže. – Dizajn od Nahtrang Design
Veľa predávaný výrobok LEDS-C4 Hall Slim nástenná na čítanie s LED čierna dá sa zaobstarať práve na webe v známej rubrike nástenné svietidlá! Vyhľadajte si akčné produkty v spomínanej kategórii v akcii!

Úplne unikátny kus LEDS-C4 Hall Slim nástenná na od top značky LEDS-C4 možno zohnať teraz skutočne výhodne. Akčné ceny od 209,90 EUR.