LEDS-C4 Nude Curved stolová lampa E27 sivá/čierna

LEDS-C4 Nude Curved stolová. Moderná nahá zakrivená stolová lampa s otočným valcom Stolová lampa Nude Curved sa prezentuje moderným, minimalistickým... viac informácií »
LEDS-C4 Nude Curved stolová lampa
Značka: LEDS-C4
109,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LEDS-C4 Nude Curved stolová. Moderná nahá zakrivená stolová lampa s otočným valcom Stolová lampa Nude Curved sa prezentuje moderným, minimalistickým...

LEDS-C4 Nude Curved stolová. Moderná nahá zakrivená stolová lampa s otočným valcom Stolová lampa Nude Curved sa prezentuje moderným, minimalistickým a otvoreným dizajnom. Objímka lampy je umiestnená vo valci, ktorý nemá tienidlo a dá sa vertikálne otáčať o 360°. Valec je uchytený v hornej, horizontálne prebiehajúcej časti tenkého ramena rámu. Tá je – rovnako ako okrúhla základná doska – v čiernej farbe. – Dizajn od Nahtrang Design Obľúbený a kvalitný produkt LEDS-C4 Nude Curved stolová máte možnosť nájsť ešte tu u nás zaradený v sekcii stolové lampy. Teraz si môžete zaobstarať ešte ostatné produkty z tejto populárnej rubriky v bezva akcii!

Vysokokvalitný produkt LEDS-C4 Nude Curved stolová lampa od dodávateľa s dlhou históriou LEDS-C4 máte možnosť zaobstarať teraz naozaj lacno! Lacno za 109,90 EUR.