LEDS-C4 Nude Double stojaca lampa E27 zlatá/čierna

LEDS-C4 Nude Double stojaca lampa E27. Štíhla stojacia lampa Nude Double s dvoma horizontálne otočnými valcami Dvojlampa Nude Double sa prezentuje... viac informácií »
LEDS-C4 Nude Double stojaca lampa E27
Značka: LEDS-C4
279,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LEDS-C4 Nude Double stojaca lampa E27. Štíhla stojacia lampa Nude Double s dvoma horizontálne otočnými valcami Dvojlampa Nude Double sa prezentuje...

LEDS-C4 Nude Double stojaca lampa E27. Štíhla stojacia lampa Nude Double s dvoma horizontálne otočnými valcami Dvojlampa Nude Double sa prezentuje kreatívne a špičkovo. Je vybavený dvoma valcami v hornej časti stojana, v každom z nich je umiestnená objímka na lampu a možno ich horizontálne otáčať o 360°. Vďaka konštrukcii bez tienidiel vyžaruje svetlo nerušene do všetkých strán. Rám so stojanom a okrúhlou základnou doskou je v čiernej farbe. – Dizajn od Nahtrang Design Vysokokvalitný produkt LEDS-C4 Nude Double stojaca lampa máte možnosť kúpiť bez problémov na stránkach v obľúbenej rubrike stojacie lampy! Teraz kúpite unikátne produkty zo spomínanej kategórie v akcii. Možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. Máme v ponuke však viac osvedčených výrobkov od značky LEDS-C4. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Významná značka LEDS-C4 pre svojich zákazníkov poskytuje vysoko kvalitný sortiment. so zárukou!

Tento žiadaný kus LEDS-C4 Nude Double stojaca lampa E27 od výrobcu so zárukou kvality LEDS-C4 pohodlne získate aktuálne v našej ponuke naozaj výhodne! Aktuálne stojí u nás 279,90 EUR.