LEDS-C4 Nude Single Curved stojaca zlatá/čierna

LEDS-C4 Nude Single Curved. Štíhla stojaca lampa Nude Single Curved s otočným valcom Jednoduchá zakrivená stojacia lampa Nude je všestranným... viac informácií »
LEDS-C4 Nude Single Curved
Značka: LEDS-C4
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LEDS-C4 Nude Single Curved. Štíhla stojaca lampa Nude Single Curved s otočným valcom Jednoduchá zakrivená stojacia lampa Nude je všestranným...

LEDS-C4 Nude Single Curved. Štíhla stojaca lampa Nude Single Curved s otočným valcom Jednoduchá zakrivená stojacia lampa Nude je všestranným nábytkovým prvkom do moderných obývacích izieb a salónov. Jeho hliníkový rám je úplne čierny a pozostáva z okrúhlej základnej dosky a vertikálneho stojana s horizontálnou hornou časťou. Pripojený valec sa dá vertikálne otáčať o 360°. Vo valci sa nachádza objímka, ktorá vďaka svojej konštrukcii bez tienidla umožňuje vyžarovanie svetla na všetky strany. – Dizajn od Nahtrang Design
Tento unikátny kus LEDS-C4 Nude Single Curved stojaca možno zaobstarať bez problémov tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike stojacie lampy. Nájdite si ešte iné produkty z tejto známej sekcie za úplne najnižšiu cenu! Vehlasný dodávateľ LEDS-C4 vám môže ponúknuť prvotriedne výrobky.! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, mrknite na ďalšie skvelé produkty od dodávateľa LEDS-C4. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Exkluzívny tovar LEDS-C4 Nude Single Curved od značky s dlhou tradíciou LEDS-C4 je možné získať v našej aktuálnej ponuke za skvelú cenu! Iba teraz za 159,90 EUR.