LeuchtNatur Discus stropné svetlo 50 cm bridlica

LeuchtNatur Discus stropné svetlo. Stropné svetlo Discus z kameňa Disk je v skutočnosti vyrobený zo skutočnej bridlice. Kameň sa dá ohýbať a lisovať... viac informácií »
LeuchtNatur Discus stropné svetlo 50 cm
Značka: LeuchtNatur
749,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LeuchtNatur Discus stropné svetlo. Stropné svetlo Discus z kameňa Disk je v skutočnosti vyrobený zo skutočnej bridlice. Kameň sa dá ohýbať a lisovať...

LeuchtNatur Discus stropné svetlo. Stropné svetlo Discus z kameňa Disk je v skutočnosti vyrobený zo skutočnej bridlice. Kameň sa dá ohýbať a lisovať na textilnú podložku, aby sa z neho dali vyrobiť tienidlá na lampy. Čiastočne priesvitná dýha vytvára v tienidle jedinečné vzory a difúzor na spodnej strane tiež umožňuje homogénne vyžarovanie svetla smerom nadol bez oslnenia. Dizajn sa dokonale hodí do moderne navrhnutých obývacích a pracovných miestností. Lampa sa vyrába v Bavorsku. V manufaktúre LeuchtNatur sa ručne vyrábajú vysokokvalitné výrobky a materiály sa vopred starostlivo vyberajú s ohľadom na rôzne environmentálne aspekty. Napríklad, ak je to možné, vyhýbame sa plastom.

Vysokokvalitný tovar LeuchtNatur Discus stropné svetlo 50 cm od obľúbeného výrobcu LeuchtNatur ľahko môžete zaobstarať na našich stránkach teraz v akcii! Teraz môžete mať za 749,90 EUR.