LeuchtNatur Discus stropné svetlo 55cm alpská lúka

LeuchtNatur Discus stropné svetlo 55cm alpská. Prírodný kúsok pre váš domov so stropným svetlom Discus Diskom vyjadrujete svoju blízkosť k prírode.... viac informácií »
LeuchtNatur Discus stropné svetlo 55cm alpská
Značka: LeuchtNatur
749,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LeuchtNatur Discus stropné svetlo 55cm alpská. Prírodný kúsok pre váš domov so stropným svetlom Discus Diskom vyjadrujete svoju blízkosť k prírode....

LeuchtNatur Discus stropné svetlo 55cm alpská. Prírodný kúsok pre váš domov so stropným svetlom Discus Diskom vyjadrujete svoju blízkosť k prírode. Na jednej strane dizajnom: tienidlo zo sena a kvetov pripomína slnečný deň na poliach a lúkach. Svietidlo môžete vnímať aj nosom, pretože Discus naplní miestnosť nádhernou vôňou. Na druhej strane je za sériou lámp udržateľný koncept. Ekologické alpské seno z pestovania bez znečisťujúcich látok a hnojív sa ručne stína v Tirolsku. Jedinečné kúsky sa potom ručne vyrábajú v Bavorsku s cieľom vniesť viac harmónie do vašich štyroch stien. Tento kvalitný a žiadaný kus máte možnosť kúpiť tiež tu na stránkach v známej kategórii stropné svietidlá! Teraz kúpite unikátne kusy vo spomínanej sekcii za internetové ceny. To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Samozrejme, máme v ponuke ďalšie produkty od dodávateľa LeuchtNatur. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Táto značka LeuchtNatur môže ponúknuť prvotriedne výrobky za rozumné peniaze! Ponuka platí do vypredania zásob!

Veľa žiadaný tovar LeuchtNatur Discus stropné svetlo 55cm alpská od výrobcu s dlhoročnou tradíciou LeuchtNatur možno nájsť u nás za úžasnú cenu! Práve teraz za skvelú cenu 749,90 EUR.