LeuchtNatur Discus stropné svietidlo 55 cm dub

LeuchtNatur Discus stropné svietidlo 55 cm. Discus - udržateľné stropné svietidlo z dreva Integrácia drevených prvkov v interiéri navodzuje pocit... viac informácií »
LeuchtNatur Discus stropné svietidlo
Značka: LeuchtNatur
649,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LeuchtNatur Discus stropné svietidlo 55 cm. Discus - udržateľné stropné svietidlo z dreva Integrácia drevených prvkov v interiéri navodzuje pocit...

LeuchtNatur Discus stropné svietidlo 55 cm. Discus – udržateľné stropné svietidlo z dreva Integrácia drevených prvkov v interiéri navodzuje pocit tepla. Dýha stropného svietidla Discus je tenká, aby sa šetrili zdroje a na druhej strane, aby mohli presvitať lúče svetelného zdroja. Difúzny disk na spodnej strane tienidla tiež zabezpečuje homogénne rozloženie svetla. Okrem zodpovedného používania dreva spoločnosť LeuchtNatur vo všeobecnosti dbá na používanie prírodných materiálov bez škodlivín a na to, aby sa podľa možnosti zaobišla bez plastov. Prémiové lampy sa vyrábajú v Bavorsku.Veľa predávaný produkt LeuchtNatur Discus stropné svietidlo máte možnosť nájsť už dnes tu u nás v rubrike stropné svietidlá. Pripravili sme kvalitné produkty z tejto rubriky za najnižšiu cenu. Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých kúskov od značky LeuchtNatur. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Kvalitný a lacný produkt LeuchtNatur Discus stropné svietidlo 55 cm od tejto skvelej značky LeuchtNatur môžete si kúpiť tu teraz práve za dobrú cenu. Na zohnanie práve v akcii za 649,90 EUR.