Lindby Adalin nástenné svietidlo, čierna

Lindby Adalin nástenné svietidlo,. Výrazné nástenné svietidlo Adalin z dubového dreva a ocele so stínidlom v čiernej a zlatej farbe Adalin presvedčí... viac informácií »
Lindby Adalin nástenné svietidlo
Značka: Lindby
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lindby Adalin nástenné svietidlo,. Výrazné nástenné svietidlo Adalin z dubového dreva a ocele so stínidlom v čiernej a zlatej farbe Adalin presvedčí...

Lindby Adalin nástenné svietidlo,. Výrazné nástenné svietidlo Adalin z dubového dreva a ocele so stínidlom v čiernej a zlatej farbe Adalin presvedčí výrazným farebným kontrastom a svojím osobitým dizajnom. Lampa je vyrobená z tmavého dubového dreva a ocele a má tienidlo, do ktorého možno vložiť žiarovku E14. Vonkajšia strana tienidla je v diskrétnej čiernej farbe, zatiaľ čo jeho vnútro je vykladané výraznou zlatou farbou. Toto zlato zintenzívňuje vyžarované svetlo a dodáva každej miestnosti niečo výnimočné. Nástenné svietidlo Adalin je ideálne na osvetlenie chodby a možno ho kombinovať s ďalšími svietidlami z tejto série, aby sa vytvoril harmonický celkový obraz. Vysoko kvalitný produkt Lindby Adalin nástenné svietidlo, čierna je na získanie práve teraz tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike bodové svetlá. Zaobstarajte si výnimočné produkty z tejto kateógrie za super cenu!

Často hľadaný tovar Lindby Adalin nástenné svietidlo, od skvelej a známej značky Lindby ľahko získate v súčasnosti naozaj výhodne! Ponuky už od 29,90 EUR.