Lindby Adalin stolná lampa, čierna

Lindby Adalin stolná lampa,. Útulná stolová lampa Adalin vyrobená z duba a dreva vo vzrušujúcom farebnom kontraste Stolná lampa Adalin si nájde svoje... viac informácií »
Lindby Adalin stolná lampa
Značka: Lindby
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lindby Adalin stolná lampa,. Útulná stolová lampa Adalin vyrobená z duba a dreva vo vzrušujúcom farebnom kontraste Stolná lampa Adalin si nájde svoje...

Lindby Adalin stolná lampa,. Útulná stolová lampa Adalin vyrobená z duba a dreva vo vzrušujúcom farebnom kontraste Stolná lampa Adalin si nájde svoje ideálne miesto na pracovnom stole alebo komode. Stojí na guľatom podstavci z tmavého dubu a má štíhlu nohu z čiernej ocele. Vyznačuje sa kompaktným tienidlo na lampu , ktoré má pôsobivú farebnú kombináciu. Jeho vonkajšie steny sú vyhotovené v jednoduchej čiernej farbe, zatiaľ čo vnútro je vyhotovené v trblietavom zlate. Svietidlo môže byť vybavené žiarovkami E14, ktorých svetlo je zosilnené zlatou farbou. Vzhľadom k tomu, svetlo generované je blokovaný tienidlo na lampu sa vytvorí príjemné a neoslňujúce osvetlenie.

Unikátny a obľúbený produkt Lindby Adalin stolná lampa, od spoločnosti Lindby zaobstaráte aktuálne za akčnú cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 54,90 EUR.