Lindby Elini závesná lampa

Lindby Elini závesná lampa. Závesná lampa v tvare pyramídy Elini v špeciálnom dizajne Závesné svietidlo Elini má veľmi zvláštny vzhľad. Bol... viac informácií »
Lindby Elini závesná lampa
Značka: Lindby
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lindby Elini závesná lampa. Závesná lampa v tvare pyramídy Elini v špeciálnom dizajne Závesné svietidlo Elini má veľmi zvláštny vzhľad. Bol...

Lindby Elini závesná lampa. Závesná lampa v tvare pyramídy Elini v špeciálnom dizajne Závesné svietidlo Elini má veľmi zvláštny vzhľad. Bol vyrobený zo železa a má prvky z konopného lana. Pri tomto vzhľade je v popredí otvorený tienidlo na lampu v tvare klietky. Je postavený v tvare pyramídy a ponúka jasný výhľad na horák E27. Preto by sa mal starostlivo zvoliť zdroj svetla, ktorý sa má použiť. K tomu je ideálny svetelný zdroj s dekoratívnym vzhľadom vlákna, ktorý podčiarkuje zvláštny charakter žiarovky. Túto závesnú lampu je možné výhodne zobraziť oproti jedálenskému stolu alebo pultu. Elini sa dá použiť aj v komerčnom sektore, najmä ak je inštalovaný v rade s niekoľkými svetlami.

Veľmi obľúbený tovar Lindby Elini závesná lampa od spoločnosti so skvelým menom Lindby môžete zohnať ešte dnes extra výhodne! Aktuálne v akcii za 39,90 EUR.